w

Gracze Lux otrzymują tajemniczą wiadomość od Riotu

Riot Games przygotowało tajemnicze maile dla graczy Lux.


Jeden z graczy podzielił się z innymi wiadomością email od Riot Games. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że ta przyszła dosłownie chwilę po tym, jak rozegrał mecz Lux.

Gracze wskazują, że to zapewne zapowiedź kolejnego wydarzenia i być może dodatkowych misji. Przypomnijmy, że jakiś czas temu w grze była dostępna misja, za którą otrzymywało się ikonkę Lux.

Tajemnicza wiadomość

Jeżeli w ostatnim czasie graliście Lux, prawdopodobnie na Waszej skrzynce pocztowej znajdziecie maila promującego nadchodzące wydarzenie, w którym do gry trafią dwie nowe skórki do Pani Jasności.

Światło przesłania ciemność.
Nieskończoność staje się niecierpliwa.
Decyduj.

Nie wiadomo, jakim kluczem kierował się Riot. Na początku wszyscy byli przekonani, że chodzi tutaj o osoby, które wykonały misję z Lux. Szybko okazało się, że nie chodzi o to. Gracz, który otrzymał powyższego maila stanowczo zaprzeczył. Według niego nie wykonywał misji i z tego co wie, nie jest już ona nawet dostępna. Wiadomość otrzymał po jednej grze Lux na wsparciu.

ZOBACZ – Jak nerfy przedmiotów przeznaczonych dla supporta wpłynęły na pojawianie się tej roli na topie?

Być może Riot opracował nowy system i od teraz będziemy otrzymywać wiadomości po wybraniu danego bohatera z informacją o nadchodzącej zawartości do niego? Trudno jednoznacznie stwierdzić. Na pewno to coś nowego, co wzbudza spore emocje wśród społeczności.