w

Gracze obawiają się, że Riot Games zaniedbuje LoLa na rzecz innych projektów, co na to deweloper?

Riot Games

Społeczność obawia się, że ich ulubiona gra zostanie zaniedbana przez dewelopera.


Studio aktualnie pracuje nad wieloma projektami niezwiązanymi z LoLem, gracze jednak pomimo tego, iż są podekscytowani nowymi tytułami, martwią się o Ligę.

Liga, a inne projekty

Na Reddicie pojawił się temat, w którym jeden z graczy wyraził swoje obawy dotyczące League of Legends i nowych projektów wpływających na poprawny rozwój pierwotnego tytułu. Uważa bowiem, że lubiana przez wszystkich gra, zostanie zaniedbana.

Wszyscy wiemy, że aktualnie Riot pracuje nad nowymi tytułami, już niedługo dostaniemy karciankę Legends of Runeterra, dodatkowo ma wejść mobilna wersja TFT, czy całkowicie nowa strzelanka zwana również jako Projekt A. Czy oznacza to, iż firma zaniedba swój pierwotny tytuł?

ZOBACZ – Gdyby nowy cinematic z LoLa dział się w normalnej grze

Jeden z pracowników odrzuca całkowicie taką możliwość, w swojej wypowiedzi wyraźnie podkreśla fakt, że drużyny zajmujące się nowymi tytułami zostały uformowane już lata temu. Dodaje również, że Liga dalej jest bardzo ważna i nikt nie przekłada innych gier nad nią.

Wygląda na to, że nie musimy się martwić, ale czy aby na pewno? Aktualnie w grze znajduje się masa bugów, pomimo tego, iż tytuł wydaje się działać poprawnie, klient jest aktualnie masakrycznie zbugowany. Działa wolno, znajomi wyświetlają się nieprawidłowo, albo wcale, nie możemy zaprosić graczy do znajomych, czy nawet do gry. Statusy naszych przyjaciół praktycznie cały czas są podkreślone na niebiesko. Społeczność jest ciekawa kiedy, to wszystko ostanie naprawione. Niestety aktualnie pozostaje nam tylko czekać.