w

Gracze Skarnera w LoLu czują się niedocenieni, więc wzięli Seraphine i zrobili z niej skórkę do swojego maina

Riot Games

Mainy Skarnera postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce i przerobić Seraphine na skórkę.


Premiera Seraphine była naprawdę głośna, albowiem wielu uznało, że jest wciśniętą na siłę maszynką do zarabiania przez Riot i tak naprawdę nie pasuje do LoLa. Okazało się również, że w swoim lore ma ona konflikt ze Skarnerem i zamieniła jego rodzinę w swoją platformę.

W związku z tym wielu graczy przyłączyła się do mainów Skarnera i otwarcie bojkotowała nową bohaterkę. Teraz po kilku miesiącach od jej premiery powstała nowa skórka do Kryształowego Strażnika, która oferuje wszystko, co najlepsze z Seraphine.

Dziwny projekt skórki

Gracze League of Legends mają naprawdę dziwne pomysły i potrafią zaskoczyć społeczność zapewne niejednej produkcji. Tym razem użytkownik Reddita o nicku przypomniał światu o konflikcie pomiędzy Skarnerem i Seraphine.

Jak wyjaśnia, nie mógł już dłużej czekać i sam stworzył skina do swojego maina. Chociaż autor uważa, że wykorzystał co najlepsze z Seraphine, to… niektórzy z pewnością nie chcieliby tego nigdy zobaczyć.

Jeśli społeczność Skarnera nie otrzyma miłości od Riotu, ja zrobię to. Nie możemy oczekiwać, że firma ta wykona całą pracę.

Jak możemy niestety zauważyć, części ciała Rozmarzonej Piosenkarki zostały nieco przerobione na ogon, nogogłaszczki, nogi (i to dosłownie) Skarnera. Komentujący nieco zaskoczeni tym projektem przyznali, że to prawdopodobnie główny powód, dlaczego Lee Sin jest ślepy.