w

Co oznaczają tajemnicze dźwięki na Summoner’s Rift? Zapowiedź skina, postaci czy czegoś innego?

Co oznaczają i jak brzmią dźwięki, które pojawiają się na Summoner’s Rift?


W ostatnim czasie w świecie League of Legends nieustannie głośno jest na temat K/DA. Nowa piosenka, seria skinów, wydana dopiero w połowie płyta czy Seraphine – bohaterka, która zadebiutowała nie tylko na Summoner’s Rift, ale także w owym girlsbandzie, a to i tak tylko początek tego, co zaplanował deweloper w związku z powrotem zespołu.

Od jakiegoś czasu na najpopularniejszej mapie podczas gry zaczęły pojawiać się tajemnicze dźwięki nawiązujące do innych utworów zespołu. Jak one brzmią i co mogą oznaczać?

Dziwne dźwięki podczas rozgrywek

Użytkownik Spigop opublikował na Reddicie dwa filmiki, w których słychać ten sam motyw muzyczny. Brzmi on podobnie do innych utworów zespołu, jednak nie jest fragmentem żadnego z nich.

Video

Video

ZOBACZ – Unikalna ikonka Seraphine i K/DA powróci? Gracze LoLa narzekają, że jej nie otrzymali

Gracze zastanawiają się, co mogą oznaczać tajemnicze teasery. Niektórzy wskazują na kolejny utwór z albumu, a inni wspominają o kolejnym członku K/DA. W drugim przypadku muzyka nie jest jedyną wskazówką, która może nakierowywać społeczność. W internecie zaczęła pojawiać się pewna grafika, która została potraktowana przez wielu jako faktyczny przeciek/teaser kolejnej postaci dołączającej do girlsbandu.

Grafika została uznana za przeciek nawet przez brazylijską streamerkę Streamie, która wielokrotnie podawała informacje okazujące się później prawdziwymi. Całość może być jednak tylko zwykłym fanartem.

Społeczność poznała jak dotąd zaledwie dwa utwory z pięciu, które mają pojawić się na nadchodzącej płycie i to właśnie do kolejnego z nich prawdopodobnie odnosi się motyw muzyczny, który gracze mają okazję usłyszeć na Summoner’s Rift.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends