w

Gracze tłumaczą, dlaczego K/DA Gragas byłby idealnym skinem w League of Legends

Zebrano argumenty, dlaczego skin dla Gragasa związany z k-popowym zespołem byłby strzałem w dziesiątkę.


O koncepcie K/DA Gragasa słyszało wiele osób. Pojawiało się o nim wiele artykułów, gracze narysowali z nim masę fanartów, a były i osoby, które naprawdę uwierzyły, że taki skin pojawi się w grze (zobacz: K/DA Gragas to coś, czego nie odzobaczycie).

Fani konceptu ubolewają, że Riot do dziś nie dodał tak – ich zdaniem – perfekcyjnej skórki. Dlaczego taki Gragas byłby aż tak świetnym skinem? Oto kilka powodów.

K/DA Gragas idealną skórką

Jeden z graczy postanowił przeanalizować koncept fanowskiego skina do Gragasa. Zebrał najważniejsze argumenty, które jego zdaniem przemawiają za dodaniem takiej skórki do gry.

Autor: zaket07

Powody, dla których warto zaprojektować i wydać skórkę K/DA Gragas:

  1. Gragas ma oczywiście talent muzyczny. Każdy, kto tak często bywa w barach i spożywa takie ilości wysokoprocentowych napojów, jak on, mógłby skomponować i wykonywać piosenki barowe. Wspomniane utwory, gdyby wykonywano je z obecnymi dziewczynami z K/DA, stałyby się natychmiastowo hitami. Dodatkowo jego niski głos ładnie kontrastowałby z pozostałymi członkami zespołu.
  2. Gragas w minispódniczce? Nie trzeba mówić nic więcej.
  3. Bohater byłby w stanie udoskonalić swój wywar podczas występów z K/DA, dostarczając publiczności darmowych próbek napoju.
  4. Gragas w tube topie? Nie trzeba tego komentować.
  5. Jeśli Star Guardian Urgot mógł pojawić się w League of Legends, to dlaczego K/DA Gragas nie może?

Z tych właśnie powodów wierzę z całego serca, że K/DA Gragas pojawi się jako kolejny skin z serii wspomnianego zespołu i uważam, że wraz z innymi miłośnikami tego bohatera zapłacilibyśmy za to każdą cenę.

ZOBACZ – Riot przyznaje się do błędu. Poprawka statystyk przedmiotów mitycznych kupowanych przez graczy

Gracz dodał również, że jest prostym człowiekiem i nie trzeba mu wiele do szczęścia:

Moje serce rozgrzewa się na myśl o Gragasie z K/DA. Jednak to nie prymitywne emocje skłaniają mnie do marzenia o tej skórce, ale zimna, beznamiętna logika.

Czy to wszystko brzmi jak żart? Oczywiście, ponieważ nim jest, a K/DA Gragas to od dawna mem, który jest znany wśród społeczności LoLa. Jednak nie można zapominać, że za niecały miesiąc będzie 1 kwietnia, czyli prima aprilis. Rok temu z tej okazji Riot postanowił wcielić w życie inne szalone pragnienie społeczności LoLa – Star Guardian Urgota. Czy w tym roku kolejny mem zostanie wcielony w życie? Jedno jest pewne – jest spora grupa osób, która kupiłaby takiego skina zaraz po premierze.