w

Gracze zastanawiają się nad nową modą z nieskończonymi ultami w LoLu, a Riot robi sobie z tego żarty

Riot Games

Społeczność zauważyła, że Riot polubił nieskończone ulty w LoLu. Riot postanowił na to odpowiedzieć.


W tym sezonie w League of Legends pojawiły się 3 nowe superumiejętności, które się nie kończą. Otrzymali je Olaf, Swain i Zeri. Gracze zastanawiają się, kto będzie następny i podają przykłady.

Jeden z Rioterów postanowił się z tego pośmiać i zaproponował kilka dość kontrowersyjnych postaci. Chociaż jest to żart, to warto o nim wspomnieć.

Nieskończone superumiejętności

Sezon 2022 jest w League of Legends przełomowy. Twórcy próbują nowych rzeczy i wprowadzają do gry kolejne mechaniki oraz sporo eksperymentują. Jedną z mniejszych zmian było dodanie nieskończonych superumiejętności, które przedłużane są poprzez likwidację przeciwnika. Dodano je do Olafa, Swaina i Zeri. Teraz gracze zaczęli zastanawiać się, co jest tego powodem.

Jeden z członków społeczności odpowiedział, że chodzi tutaj o interakcję. Takie postacie, jak Olaf i Swain mają silne ulty, które często używane były do ucieczki, a nie walki. Zwiększając ich czas trwania, Riot chce zachęcić graczy do bicia się, a nie odwrotu, co wydaje się dobrym pomysłem.

Oczywiście nie zabrakło także nowych pomysłów, jakim jeszcze bohaterom przydałoby się wydłużenie czasu trwania ultów. Gracze postawili między innymi na Tryndamere, Kayle i Malzahara. Skomentował to jeden z pracowników w żartobliwy sposób.

Myślałem o nieskończonym ulcie Alistara, Mordekaisera i Renaty, ale Ty też masz całkiem dobry pomysł…

Oczywiście na pierwszy rzut oka widać, że to trollowanie. Szczególnie, że wiele z tych ultów nawet nie mogłoby działać przy wydłużonych czasach, jak na przykład przygwożdżenie Malzahara lub inny wymiar Mordekaisera.