w ,

Gracze zauważyli Easter Egga z bielizną Morgany w skinie Coven. Ktoś poświęcił na to sporo czasu

Riot czasami lubi zaskakiwać graczy. Tym razem jest podobnie.

Reklama

W kwietniu 2020 roku do League of Legends trafiła kontynuacja serii skórek Coven. Nową zawartość otrzymała LeBlanc, Zyra (w tym Prestiżowa Edycja) oraz Morgana.

Okazuje się, że u tej ostatniej bohaterki Riot Games musiało poświęcić dużą ilość czasu na dopracowanie elementu, który prawie nigdy nie jest widoczny w grze. Można go jednak dobrze zobaczyć na szczegółowym podglądzie modelu danej postaci.

Bielizna Morgany okazała się ciekawsza, niż mogłoby się wydawać

Wielu graczy, którzy grali legendarną skórką do upadłej siostry Kayle, z pewnością nigdy nie zauważyło nowego modelu majtek, które są dostępne w grze, ale dobrze ukryte pod sukienką.

Chociaż nie wydaje się to jeszcze takie dziwne i można stwierdzić, że Riot zwyczajnie chciał przedstawić realizm, to jest coś jeszcze. Każda chroma zmienia ich wygląd oraz kolor, co odkrył użytkownik Reddita o pseudonimie „chattviper”. Temat o tym wywołał spore emocje, trudno powiedzieć właściwie dlaczego.

Reklama

„Nie jestem pewien dlaczego, ale zespół włożył wiele pracy w jej „assety” biorąc pod uwagę fakt, że tego nie widać i jest zasłonięte sukienką, ale hej, ja na to nie narzekam.

Chwała dla człowieka, który wykonał tę niesamowitą robotę dla każdej Chromy. To pokazuje jego oddanie i motywację.” – czytamy.

Wielu komentujących stwierdziło, że jest to zwykły Easter Egg zostawiony przez jednego z projektantów, ale okazuje się, że jest kilka animacji, w których te części bielizny są faktycznie widoczne. Pokazał to innym gracz o pseudonimie PixelButtz, który jak twierdzi „przechowuje wszystkie pliki League of Legends od 2009 roku”.

Chociaż nie są pokazane w pełni i czasami naprawdę ciężko jest je zauważyć przy standardowym ułożeniu kamery w grze, może to tłumaczyć chęć pracownika na dopracowanie tego szczegółu. Społeczność dziwi się jednak, że zastosowano różne modele bielizny w barwach do skórki, a nie tylko zmieniono kolor.

Kilku fanów zażartowało również, że jest to rekompensata za ostatnie lata, w których Morgana nie miała zbyt dobrego modelu i został on zmieniony dopiero w marcu 2019 roku. Oficjalny powód nie jest jeszcze jednak znany.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends