Problem z nieprzeczytanymi wiadomościami w kliencie LoLa. Jak go naprawić?

League of Legends

Reklama

Problemy z klientem wciąż mocno irytują graczy. Co da się z tym zrobić?

Reklama


W internecie pojawiają się kolejne zgłoszenia z błędami klienta. Niektórzy gracze mają dość tego, że ciągle pojawiają się jakieś problemy.

Ciągłe problemy z powiadomieniami w kliencie

Gracze od dawna zgłaszali liczne problemy z klientem. Tym razem jeden z nich napisał o ciągle pojawiających się powiadomieniach o nieprzeczytanych wiadomościach. Nie byłoby to jeszcze aż tak irytujące, gdyby nie fakt, że wspomniane powiadomienia dotyczą starych tekstów, często nawet usuniętych. Gracz napisał:

Moje stare wiadomości z czatu pojawiają się jako nowe.

Reklama

Nie jestem pewien, czy jestem z tym jedyny, ale za każdym razem, gdy się loguję, otrzymuję powiadomienia o moich starych wiadomościach jako nowych (nieprzeczytanych).

Nawet je usunąłem, ale pojawiają się za każdym razem, gdy loguję się następnego dnia, co jest dość denerwujące.

Czy ktoś jeszcze ma ten problem? Czy to tylko ja?

ZOBACZ – Wieżyczki Apheliosa mają poważny błąd, znikają przy kontakcie z wrogiem

Wiele osób od razu odpisało, że problem jest spory i też mają takie powiadomienia. Inni zwrócili uwagę także na zapętlone powiadomienia np. o prezentach, które wyświetlają im się całymi miesiącami.

To szalone, że wciąż może istnieć taki zbugowany klient, skoro Bóg wie, ile czasu minęło, odkąd dokonali zmiany na nowszego klienta. Do diabła, to są błędy, których kiedyś nie było.

Problemów z klientem jest znacznie więcej, o czym pisaliśmy już kilkukrotnie (np. Z klientem LoLa przez jakiś czas było lepiej, ale znowu sprawia wiele problemów). Wiele z nich wciąż występuje i mocno irytuje graczy.

U niektórych klient wciąż się zawiesza po zaakceptowaniu gry, a po kilku grach trzeba włączyć go ponownie, ponieważ zaczynają się problemy z komputerem.

Części usterek nie wiadomo jak rozwiązać (np. problem z wiecznym powiadamianiem o prezentach), choć istnieje sposób, który może załatwić irytujące powiadomienia o wiadomościach: wystarczy napisać coś do osoby, od której są zbugowane powiadomienia.

Wiadomo, gracze woleliby, by to twórcy naprawili klienta LoLa raz a dobrze, jednak póki tego nie zrobią, trzeba sobie jakoś radzić.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej