w

Graczom LoLa znikają skórki i RP z kont. Jeżeli coś kupicie, to prawdopodobnie tego nie dostaniecie

Gracze League of Legends skarżą się na znikające przedmioty z ich ekwipunków.


Jeżeli kupiliście wczoraj, lub dzisiaj jakąś skórkę w League of Legends, lub jakiś inny przedmiot kosmetyczny, to istnieje duża szansa, że Wasze RP owszem zniknęło, ale skorki nie otrzymaliście.

Wszyscy, szczególnie region EU cierpi na ten problem. Nie jest to tylko jednorazowy przypadek, a liczba poszkodowanych tylko rośnie.

Skiny znikają z ekwipunku

Sytuacja jest niesamowicie poważna, bo graczom po prostu znikają kupione skiny. Wygląda na to, że jest to kolejny błąd klienta gry. Co jednak gorsze, Riot daje do zrozumienia, że te przedmioty nie będą przywracane automatycznie.

Co to oznacza? Oficjalny profil na pytania odnośnie znikających skórek odpowiada, by kontaktować się z działem wsparcia.

“Napiszcie również do naszego wsparcia. Oni będą w stanie Wam pomóc. Sprawdźcie również swoją kolekcję skinów/chrom, mogliście je dostać bez notyfikacji w kliencie gry.”

Gracze jednak wspominają, że pisali już do supportu i od kilkunastu godzin nie otrzymali odpowiedzi. Oficjalnie nie ma żadnego komunikatu dotyczącego tego problemu. A cierpi na niego coraz więcej osób. Jeżeli chcieliście dzisiaj sobie coś kupić, to warto poczekać chociażby do jutra.

Nie wiadomo, kiedy ten problem zostanie rozwiązany i czy skórki wrócą automatycznie na konto. Oficjalny profil radzi pisać do działu wsparcia, co pewnie już teraz uczyniło kilka tysięcy osób. Odpowiedź może nadejść dopiero za kilka dni.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends