w

Gucio wyjaśnia, dlaczego nie będzie robił z Arquelem 10 Days Challenge. Zamiast niego gra Zgrywu

instagram.com/arquel.lol | twitch.tv/h2p_gucio

Już jutro na Twitch startuje kolejny 10 Days Challenge, tym razem z Arquelem i Zgrywem w rolach głównych.


10 Days Challenge w wykonaniu Arquela i Gucia było niesamowicie popularne. Filmy z najlepszymi akcjami sprzed roku mają na Youtube po 200 tysięcy wyświetleń. Dzisiaj Arquel zapowiedział kolejną edycję wyzwania, ale już nie z Guciem.

W komentarzach do ogłoszenia widać, że wiele osób żałuje, że ten duet nie powróci. Zamiast Gucia zagra tym razem Zgrywu. Dlaczego?

Gucio tłumaczy, dlaczego nie zagra

Podczas dzisiejszego streamu, Gucio nawiązał do komentarzy, które pojawiły się pod postem ogłoszeniowym Arquela, gdzie wiele osób pisało wprost, by wymienić Zgrywa właśnie na Witka. Okazuje się, że największym problemem byłyby umiejętności Gucia, które od ostatniego wyzwania dość mocno spadły. Szczególnie po zmianie roli na ADC.

Video

„Panowie, no przecież ja już wam mówiłem, że nie za bardzo czuję, żebym chciał zrobić ten challenge stricte pod to, żeby tylko to ludzie oglądali, jeżeli nie mam wizji, że faktycznie może się udać, że jestem w stanie to zrobić. (…) Wiem, że to byłaby zwykła pajacera, a wtedy, gdy robiliśmy ten challenge to z całego serducha wierzyłem, że to może się udać.”

Od jakiegoś czasu społeczność League of Legends bardzo głośno mówi o tym, że takie wyzwania są szkodliwe ze względu na „psucie” kolejki rankingowej. W Polsce temat jest podejmowany stosunkowo rzadko i mało kto w ogóle uważa, że faktycznie ktoś coś psuje.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends