w

Hecarim będzie broken na Worlds 2022 w LoLu? Profesjonalny gracz Broxah robi nim pentakilla w 15 minucie

Hecarim może być zbyt silny na Mistrzostwach Świata 2022. Broxah twierdzi, że jest obecnie broken.


Aktualnie w League of Legends jest kilka niezbalansowanych postaci. Przynajmniej jeżeli chodzi o kolejkę rankingową i zwykłe spotkania na Summoner’s Rift. Twórcy starają się wyważyć grę, aby była w jak najlepszej kondycji pod najważniejszy coroczny turniej.

Teraz niektórzy mają pewne obawy, że i tam pojawiać się będzie tylko kilka postaci. W tym określany mianem „broken” leśnik Hecarim. Skomentował jego stan niedawno profesjonalny gracz Broxah.

Hecarim jest broken?

Cień Wojny to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych dżunglerów ostatnich lat. Miał on swoje wzloty i upadki, ale spora część graczy wciąż wyciągała go w kolejce rankingowej. Jednak po aktualizacji wytrzymałości kilka miesięcy temu mocno podupadł, aby teraz znów wzbić się na wyżyny i to do takiego stopnia, że okrzyknięty został mianem „broken bohatera”. Dochodzi nawet do tego, że przy jednej konfiguracji z Divine Sunderer i Manamune wygrywa 60% meczów.

Jego siłę z tymi itemami pokazał były leśnik Fnatic Mads „Broxah” Brock-Pedersen, który obecnie streamuje dla Team Liquid.

Video

Jak można zauważyć, miał on dość sporą przewagę nad przeciwnikami. Jednak 7 likwidacji do przodu wciąż nie powinno mu pozwalać na praktycznie solowe wygranie walki drużynowej. Ponadto obrażenia, które zadawał Aatroxowi czy też miękkim celom, wydają się być przesadzone. Zauważył to także sam streamer, który kilkukrotnie powiedział, że  koń jest trochę przesadzony.

Czy gracze powinni się martwić jego przesadną obecnością na Mistrzostwach Świata 2022? Na całe szczęście turniej nie będzie rozgrywany na tym patchu. Profesjonalistów czeka jeszcze jedna aktualizacja, w której faktycznie zostanie on znerfiony.

  • Q: Przelicznik bonusowego AD:95% >>> 90%
  • Q: Obrażenia z rozpędu: 6% za 100 bonusowego AD >>> 5% za 100 bonusowego AD
  • W: Leczenie: 30% (+2,5% za 100 bonusowego AD) >>> 25% (+2% za 100 bonusowego AD)

Poprawki mają trafić na oficjalne serwery w środę 21 września.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends