w

Idealny przykład, dlaczego warto pamiętać o tym, że zniszczenie warda w LoLu daje doświadczenie

Valkin pokazuje, jak zniszczenie warda w środku walki może odmienić jej przebieg.


Punkty doświadczenia w League of Legends są jednym z ważniejszych elementów rozgrywki. Nie tylko umiejętności postaci z wyższym poziomem będą silniejsze, ale i jej podstawowe statystyki ulegną poprawieniu.

Każdy z pewnością doświadczył sytuacji, w której on lub jego przeciwnik został uratowany poprzez wbicie levelu. Profesjonalny gracz Vakin pokazał, że niespodziewany przez przeciwnika kolejny poziom może dać znacznie więcej.

Jak level up uratował sytuację gracza?

Vakin chcąc pomóc swojemu sojusznikowi, dołączył do walki, w której ostatecznie musiał sam zmierzyć się z czwórką przeciwników. Po powaleniu jednego z nich cofnął się do warda, którego zniszczenie dało mu kluczowy dla Olafa szósty poziom.

Video

ZOBACZ – Jak gracze zniszczyli event w LoLu, w którym Riot nagradzał dobre zachowanie? Wielka porażka

Mimo że walka nie była łatwa, ostatecznie Vakin wyszedł z niej zwycięsko, zdobywając quadrę, co prawdopodobnie nie byłoby możliwe, gdyby nie to, że w trakcie walki miał on okazję wbić kolejny level. Warte uwagi jest również fakt, że gracz był w stanie zachować zimną krew i niemalże natychmiastowo przeanalizować sytuację, w której się znalazł.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends