w

Idealny przykład tego, że Blitzcrank na One for All potrafi najbardziej irytującą postacią

W sieci pojawił się filmik z zabawną sytuacją z trybu Jeden za Wszystkich.


Aktualnie w League of Legends odbywa się wydarzenie Space Groove. Z tej okazji do gry powrócił znany tryb One for All, który polega na głosowaniu na bohatera, którym następnie zagra cała drużyna.

Wiele osób wie, że taki pomysł na tryb jest idealną okazją na wykonywanie naprawdę szalonych akcji. Część z nich może wyglądać zabawnie, gdy np. 5 osób w tym samym momencie użyje tej samej superumiejętności. Inne potrafią być niesamowicie irytujące, jak na przykład wieczne unieruchomienie przez następujące po sobie klatki czy pułapki.

Jeden z graczy zamieścił filmik, który przedstawia krótką akcję z pewnej gry. Co się tam wydarzyło, że film zdobył aż taką popularność w internecie?

5 Blitzcranków na jednej linii

Blitzcrank to postać, która przeraża wielu graczy. Są tacy, którzy tak bardzo nie chcą być trafieni jego Q – Rakietowym Chwytem, że boją się do niego zbliżyć. Nie da się ukryć, że bycie złapanym nie jest zbyt przyjemne i często wiąże się z nieuniknioną śmiercią.

Poniższy filmik to ucieleśnienie koszmarów osób, które boją się Blitzcranka. Można się spodziewać co się na nim stanie, jednak warto go obejrzeć, ponieważ efekt wygląda dość ciekawie.

Film bardzo spodobał się społeczności Reddita i szybko stał się popularny. Na samym Reddicie zareagowało na niego 20 tysięcy osób.