w

Ile punktów potrzeba, by odblokować ostatnią nagrodę w przepustce TFT? Rioter zapowiada nowe misje

Rioter zapowiedział, że zdobycie ostatniej nagrody w przepustce TFT będzie teraz łatwiejsze.


Każdy, kto robił regularnie misje w Teamfight Tactics ucieszy się z wiadomości od twórców. Ogłosili, że obniżają próg punktowy na ostatnie Jajko Małych Legend.

Ostatnia nagroda – Jajo Małych Legend

Wielu graczy postanowiło wbijać misje w Teamfight Tactics dla ostatniej i przedostatniej nagrody w aktualnej przepustce – Jaj Małych Legend. Jak na ostatnią nagrodę przystało – nie może być ona zbyt prosta do odblokowania.

Do tej pory twórcy zapowiadali, że ostatnie jajko (losowa legenda z serii 1-3) otrzymamy za wbicie 20 tysięcy punktów. Niestety liczba ta okazała się zbyt wysoka, wręcz nieosiągalna dla niektórych, którzy ominęli kilka zadań z różnych powodów.

Riot Mort napisał na Twitterze:

Ostateczne jajko ma być trudną nagrodą dla naszych najbardziej zaangażowanych fanów TFT… ale 20 000 punktów, by je odblokować to trochę za dużo. Dlatego obniżyliśmy to do 16 000. Powodzenia w zdobywaniu kolejnych nagród!

(I tak. Nadejdą kolejne misje w przepustce.)

ZOBACZ – Riot ujawnił nowy wygląd Volibeara po reworku. Tak wygląda zmieniony bohater

Warto wspomnieć, że mimo obniżenia progu punktowego, zdobycie ostatniego jaja nie jest wcale takie proste. Bez regularnego grania i robienia większości misji będzie to naprawdę trudne do osiągnięcia.

Zainteresowanym warto przypomnieć, że wraz z nowym patchem pojawiły się kolejne misje TFT:

ZOBACZ – Złote Chroma Lunar Revel powrócą do Lola podczas Mecha Kingdoms. Prawie, jak prestiżowe skiny

Gracze pod postem Riotera wyrazili swoje zadowolenie, że twórcy zdecydowali się ich posłuchać. Wysłali także wiele screenów, gdzie pokazali uzbierane punkty. Podkreślili przy tym, że regularnie grindowali wszystkie misje i decyzja o zmianie punktów przyniosła sporą ulgę. Nawet najwięksi fani Teamfight Tactics obecnie mają około 12 tysięcy punktów, więc wizja wbijania kolejnych 8 tysięcy była przerażająca.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends