Ile skórek w League of Legends wydał w tym roku Riot? Kto nad nimi pracował?

League of Legends

Reklama

Ile skinów powstało w tym roku i kto odpowiadał za ich poszczególne elementy?

Reklama


Z początkiem roku twórcy informowali fanów, że planują wydać w 2020 ponad 120 skórek. Zaistniała na świecie sytuacja, i przejście w związku z nią na tryb zdalny, nieco wybiła twórców z rytmu, jednak jak się okazuje będą oni w stanie przekroczyć próg ostatecznie 140 skinów. Gracze w ciągu kilku ostatnich miesięcy mieli okazję poznać wiele niesamowitych i niezmiernie popularnych serii, takich jak na przykład Spirit Blossom czy K/DA ALL OUT. Ile skórek dotychczas wydał w tym roku Riot?

Kto jest odpowiedzialny za skiny?

W internecie pojawił się post, w którym można przeczytać, że Riot będzie w stanie wydać więcej skinów, niż zaplanował, wraz z wyjaśnieniem, czego jest to zasługa.

Z seriami Battle Queens i Elderwood, które są już na PBE, Riot przekroczył ilość 140 skinów w tym roku (wydaje mi się, że będzie to około 145). Jest to głównie efekt rozszerzenia działu artystycznego w Riocie, który zasięgnął pomocy od kilku zewnętrznych studiów. DragonFly Studio pracuje z Riotem od lat i pomaga tworzyć modele 3D, West Studio stworzyło wiele splash artów, Kudos Productions pracuje z Riot HK nad LoR i League, Mooncolony zajmuje się robieniem konceptów.

Reklama

Wydane w tym roku skiny Spirit Blossom okazały się hitem i spora część serii trafiła na sam szczyt sprzedaży w Chinach (10 najpopularniejszych skinów wśród chińskich graczy LoLa. Dlaczego właśnie one?​). Fani cieszą się również z faktu pojawienia się skórek dla mniej popularnych postaci, jak na przykład Skarner, który musiał czekać na nią ponad 2 tysiące dni.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej