w

Ilość otrzymanych LP w historii gier – dlaczego po 10 latach Riot tego nadal nie dodał?

Brak widoczności zdobytych lub straconych LP w historii gier coraz mocniej irytuje społeczność LoLa.


Czemu Riot wciąż nie dodał ilości zdobytych/straconych LP w historii gier? Wielu graczy nie rozumie, jak może tego brakować po 10 latach istnienia gry.

Gracze chcą widzieć ilość zdobywanych LP w historii swoich gier

3 miesiące temu pisaliśmy o pewnym problemie, który zdaniem graczy powinien zostać rozwiązany. Chodziło o fakt widoczności zdobytych lub straconych LP w historii gier. Według wielu brak tego jest naprawdę dziwny i już dawno Riot powinien to dodać (artykuł: Według graczy, w historii meczów powinna być widoczna ilość zdobytego LP).

Riot nic z tym nie zrobił, dlatego niektórzy są coraz bardziej poirytowani. Temat wrócił i jeden z graczy wyraził swoje niezadowolenie:

ZOBACZ – Jak grać Soraką na Topie? Wybór, który zyskuje coraz większą popularność

POKAŻCIE NAM NASZ PRZYROST LP W HISTORII GIER

To serio jest tak irytujące… 10 lat League of Legends, jakim cudem w historii meczów nie możemy zobaczyć zdobytych i straconych LP?

Wiem, że profil pokazuje nam, ile LP mamy w danym momencie. Wiem też, że można wejść do sekcji rankedów na profilu, żeby zobaczyć straty i przyrost LP… Chodzi mi po prostu o ułatwienie życia, kiedy wchodzę w historię meczów i widzę, że TĄ grą, zyskując 20 LP, moje punkty podniosły się z 60 do 80. Przenieście wszystkie informacje o grze do zakładki z historią gier. Proszę i dziękuję.

Inni gracze komentujący jego wypowiedź jednogłośnie zgodzili się z nim, że wspomniana informacja jest bardzo potrzebna. Póki co wartość zdobytych lub straconych LP można sprawdzać, ale w internecie na różnych stronach, które to oferują, np. leaguepoints.lol.

Nie wiadomo, czy Riot coś z tym zrobi. Temat wraca regularnie od dawna i gracze coraz bardziej nie chcą ukrywać swojego niezadowolenia.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends