w

Informacje dotyczące kolejnej roadmapy z League of Legends. Co na ten moment wiadomo?

O czym Riot może powiedzieć w nadchodzącym filmie – roadmapie?


Riot za pośrednictwem roadmap informuje graczy o nadchodzących do League of Legends bohaterach oraz przebiegiem prac nad reworkowanymi championami. Na ten moment wiadomo już, że kolejna roadmapa pojawi się w przyszłym miesiącu i będzie w formie filmiku.

Ponadto ma pojawić się już po reworku Udyra (Rework Udyra już wkrótce na serwerach League of Legends. Rioter na temat daty aktualizacji). Czego będą mogli dowiedzieć się fani?

Kolejna roadmapa

Nowy tank z Shurimy

Po wydaniu Udyra kolejną postacią ma być tank stworzony z myślą o górnej alei, pochodzący z nowego regionu Shurimy i nazywany Dumą Nazumah. Bohater ma być wytrzymały, a jego zestaw zdolności ma wymagać sporych umiejętności od gracza. O championie wiadomo stosunkowo niewiele – zgodnie z informacjami zapewnionymi przez leakera Big Bad Bear ma być sporym muskularnym ciemnoskórym mężczyzną, który został porównany między innymi do Doomfista z Overwatcha.

Aurelion Sol

Aurelion Sol to champion, w przypadku którego Riot testuje kompletnie nowy rodzaj reworku – CGU. Aktualizacja będzie skupiała się na stworzeniu zupełnie nowego zestawu umiejętności, nie zmieniając modelu bohatera. Nie jest powiedziane, kiedy Aurelion Sol na kiedy zaplanowane jest zakończenie prac nad Aurelion Solem, jednak zgodnie z tym, co można znaleźć w sieci, przewiduje się, że będą to okolice początku 2023 roku.

Kolejny bohater – potwór

Riot z pewnością zacznie również zapowiadać nowych bohaterów, którzy trafią do League of Legends w przyszłym roku. Jednym z nich jest zapowiedziany już prawdziwy potwór, który nie będzie zmieniał się w człowieka. Najprawdopodobniej trafi do gry już po aktualizacji Aurelion Sola z początkiem 2023 roku i będzie asasynem ze środkowej alei.