w

Rework Udyra już wkrótce na serwerach League of Legends. Rioter na temat daty aktualizacji

Kiedy wydana zostanie aktualizacja Udyra, nad którym Riot pracuje od ponad roku?


Fani League of Legends w lutym 2021 roku wybrali Udyra jako kolejnego championa, który zostanie zaktualizowany. Twórcy pracują nad bohaterem już od dłuższego czasu, a od momentu zapowiedzi rozpoczęcia prac, Riot opublikował już kilka grafik, które rzucały pogląd na to, jak Udyr będzie wyglądał po tym, jak otrzyma VGU. Mimo to wcześniej nie było jasne, kiedy dokładnie update championa trafi na serwery live.

Rioter na temat VGU

Nowy wygląd bohatera został zaprezentowany przez Riotera Earp, który przedstawił Udyra jako wojownika walczącego wręcz. Rogi, długie włosy oraz biżuteria i ozdoby przymocowane do włosów składają się na championa z Freljordu.

Główny producent bohaterów – Ryan “Reav3” Mireles – wypowiedział się na temat roadmapy, w której projektanci podzielą się informacjami na temat kolejnych aktualizacji oraz premier. Ta ma pojawić się już po reworku bohatera i zaplanowana jest na przyszły miesiąc.

Powinna pojawić się w przyszłym miesiącu. Wcześniej niż później, ale tego typu rzeczy zawsze się zmieniają i są przesuwane. Video zostało już nagrane (tak, to kolejna roadmapa w formie filmiku!), ale dalej musi przejść przez sporo edycji, zanim zostanie wydane.

Reav3 odpowiedział na wiele pytań graczy dotyczących aktualizacji bohatera. Jedno z nich dotyczyło daty jej wydania, a odpowiedź projektanta sugeruje, że ta wskazuje na patch 12.15 lub 12.16. Rework powinien być dostępny na serwerach testowych już pod koniec lipca lub z początkiem sierpnia.

ZOBACZ – Gracze zastanawiają się nad nową modą z nieskończonymi ultami w LoLu, a Riot robi sobie z tego żarty

Udyr trafił do League of Legends 2 grudnia 2009 roku. Jest więc jednym z najstarszych bohaterów z całego LoLa. Zarówno zestaw umiejętności, jak i wygląd czy animacje bohatera były już nieco przestarzałe po tym, jak przez ponad dekadę nie otrzymały większych zmian.