w

Ivern po reworku ma błąd, który może zepsuć sporą część bohaterów League of Legends

Ivern po wzmocnieniach może skutecznie uniemożliwić swoim sojusznikom atakowanie.


Nie od dziś wiadomo, że League of Legends to złożona gra, która nie jest pozbawiona błędów. Zwłaszcza w sytuacji, w której w grę wchodzą nowe mechaniki, których wcześniej nie było w League. Tym razem problem dotyczy zbuffowanego W Iverna.

Twórcy potrzebowali nieco więcej czasu do pracy nad jego aktualizacją, jednak biorąc pod uwagę to, że współdzielenie buffów trafiło do wszystkich championów, deweloperzy chcieli zrekompensować to wzmocnieniami poszkodowanego Iverna. Jedna z poprawionych umiejętności wywołuje jednak błąd, który może uszkodzić sojuszników bohatera. Co dokładnie się dzieje?

Naprawdę poważny błąd Iverna

Mimo że błędy w League of Legends potrafią mieć spory wpływ na rozgrywkę, zazwyczaj nie są łatwe do napotkania lub wymagają przygotowania, o które trudno w zwyczajnym meczu. Nowoodkryty bug Iverna jest jednak pod tym względem wyjątkowy, ponieważ jest naprawdę prosty do odtworzenia i jednocześnie ma naprawdę spory wpływ na rozgrywkę. Czegoś takiego League of Legends nie widziało od naprawdę dawna.

Vandiril – znany w środowisku League of Legends łowca błędów – w produkcji Riotu udokumentował omawiany problem.

Video

Sojusznicy, którzy są wzmocnieni buffem z nowego W Iverna, mają wyłączone swoje ataki, są one bezużyteczne albo częściowo użyteczne bez rzeczywistego efektu, gdy umiejętność zostanie użyta. Nie jest jeszcze jasne, w jakim stopniu ten błąd wpływa na całą listę League of Legends, ale wiele postaci nie jest w stanie używać swoich umiejętności po interakcji z W Iverna.

Ivern miał otrzymać wzmocnienia, mające na celu zrekompensować zmiany, które trafiły do wszystkich junglerów. W efekcie jednak pojawił się bug, który sprawia, że granie tym championem mogło być naprawdę szkodliwe dla zespołu i skutecznie uniemożliwić zwycięstwo meczu. Riot poinformował, że jest świadomy problemu i pracuje nad jego rozwiązaniem.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends