w

Jak Master Yi staje się prawdziwym potworem w LoLu dzięki jednemu z nowych przedmiotów?

Jeden z nowych itemów sprawia, że Q Mastera Yi ma zerowy cooldown. Jak to wygląda i co na to Riot?


Przedmioty, które trafią do League of Legends z początkiem przedsezonu sporo namieszają w rozgrywce, a sami twórcy są tego doskonale świadomi. Riot informował graczy o tym, że balans może zostać zachwiany, jednak czy to, co ma się stać wraz z nadejściem nowych itemów jest tym, przed czym gracze byli ostrzegani? Połączenie jednego przedmiotu z Masterem Yi sprawia, że nie da się go w żaden sposób powstrzymać. O czym mowa i jak to wygląda?

Master Yi i Navori Quickblade

Navori Quickblade jest jednym z nowych itemów, który ma trafić do gry w przedsezonie. Kosztuje 3400 sztuk złota i daje posiadaczowi:

  • +60 AD
  • +20% Szansy na trafienie krytyczne
  • +30 Ability Haste

Jego głównym atutem jest jednak zdolność, która mówi o redukcji pozostałego cooldownu o 20% wszystkich non-ultimate umiejętności, kiedy bohater zada cios krytyczny.

Aktualnie efekt nie jest unikatowy, co sprawia, że zbudowanie 6 Navori Quickblade w przypadku Mastera Yi pozwala mu na nieskończone castowanie swojego Q. Jak to wygląda?

ZOBACZ – Gracze LoLa znaleźli sposób na obejście przymusowej akceptacji kodeksu przywoływacza

Gracz, pytając o jakąkolwiek możliwość counterplayu, usłyszał odpowiedź Riotera, który poinformował, że item będzie działał nieco inaczej i raczej nie ma tu powodów do zmartwień czy obaw.

Aktualnie nie wszystkie efekty przedmionów są dla nich unikalne, ale w przypadku większości zostanie to zmienione, kiedy będą przenoszone na serwery Live. Na ten moment nie zostało to zaimplementowane, ponieważ wymaga to nieco więcej pracy niż zwyczajne zaznaczenie checkboxa, a itemy nieustannie same się iterowały. Playtesty odbywały się w warunkach uwzględniających ich unikatowość, ponieważ jest to jedyny sposób, aby je zbalansować.

Odpowiedź Riotera powinna uspokoić większość przerażonych klipem graczy. Niemniej jednak brak unikatowości efektów przedmiotów, które ostatecznie zostaną poprawione, może być ciekawy i prowadzić do podobnych sytuacji.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends