w

Jak mógł wyglądać splash art Lilli z League of Legends? Początkowe koncepty bohaterki

Jak wyglądał proces tworzenia splash arta najnowszej bohaterki League of Legends?


Na jednym z początkowych etapów tworzenia bohatera w League of Legends miejsce ma jeden specyficzny moment, który zadecyduje o tym, jak będzie wyglądał podstawowy – najbardziej charakterystyczny i przyciągający oko splash art. Grafika ta jest o tyle ważna, że to właśnie ona przyciąga wzrok większości graczy, którzy nie mieli jeszcze okazji zobaczyć w akcji danego bohatera.

Wczesne wersje splash arta i proces tworzenia

Na poniższej grafice widać to, jaką pozę i scenerię mogła przybrać ostateczna grafika. Twórcy, decydując się na jedną z nich i tak nieco ją poprawili i zdecydowali się dodać więcej elementów otoczenia. Miejsce położenia poległego mężczyzny i drzewo.

ZOBACZ – Riot wysyła graczom darmowe skórki i XP Boosty, by ci wrócili do League of Legends

Dodatkowo do pierwszych wersji splash arta twórcy postanowili dołączyć grafikę, która przedstawia proces prac nad jego finalną wersją.

Bardziej uważnym z pewnością nie umknął fakt, że w poprzednich wersjach splash arta w duszy, która prawdopodobnie opuszcza ciało widać poro w różnych pozycjach. Ostatecznie jednak zdecydowano nie podkreślać aż tak obecności futrzanej maskotki League of Legends i zastąpiono go matką i trzymanym przez nią dzieckiem.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends