w

Jak mogłaby wyglądać klasyczna skórka Akali z LoLa nawiązująca do jej starego wyglądu?

Pojawił się kolejny koncept klasycznej skórki do jednej z bohaterek LoLa. Tym razem padło na Akali.


Akali w ostatnich latach stała się szalenie popularna. Do sukcesu bohaterki przyczyniły się w dużej mierze skórki związane z zespołami – takie jak K/DA czy True Damage. Postać stała się swojego rodzaju gwiazdą, która nie tylko reklamowała znane marki, ale także udzielała wywiadów.

Nowi gracze mogą nie pamiętać już dawnej Akali, która nie tylko różniła się wyglądem czy umiejętnościami, ale również charakterem.

Projekt klasycznej skórki Akali

Reklama

Akali na Summoner’s Rift pojawiła się 11 maja 2010 roku. Początkowo była postacią ceniącą sobie harmonię i pokój. Swoim zachowaniem pasowała do Shena, który również broni równowagi (razem należą do Zakonu Kinkou).

ZOBACZ – Mistrzostwa Świata League of Legends 2020 w liczbach. Czas oglądania, łączna ilość widzów i nie tylko

Rework bohaterki sprawił, że ta ukazała się w kompletnie innej odsłonie. Nowy styl, wygląd i charakter sprawiły, że zyskała wielu fanów. Twórcy stwierdzili też, że odmieniony zadziorny charakter i wybuchowy temperament idealnie sprawdzą się w zespole K/DA.

Dziś być może wielu graczy lubi Akali właśnie ze względu na jej historię związaną z zespołami (pomaga w tym również popularność Soyeon z (G)I-dle, której głosem śpiewa i rapuje bohaterka). Sporo nowych fanów być może w ogóle nie pamięta poprzedniej odsłony postaci. Jednak są też ci, którzy za nią tęsknią.

TorokArt, który w ostatnim czasie tworzy koncepty klasycznych skórek, postanowił narysować również starą Akali. Według niektórych komentujących, po zobaczeniu porównania obu grafik, w oku pojawia się łezka nostalgii.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends