w

Jak mogłaby wyglądać klasyczna skórka Swaina z LoLa nawiązująca do jego starego wyglądu?

Reklama

Jeden z graczy stworzył koncept wyglądu klasycznej skórki do Swaina. Jak mu wyszło?

Reklama


Od reworku Swaina minęły prawie 3 lata. Jak to bywa w przypadku każdej odświeżanej postaci – znajdą się ci, którzy tęsknią za jego starą wersją. Bohater kompletnie zmienił swój wygląd: od koloru i długości włosów, przez ubiór, aż po dodatnie charakterystycznej demonicznej dłoni.

Jeden z graczy uznał, że zaprojektuje skórkę nawiązującą do starego wyglądu championa, który zapisał się w sercu niejednego fana. Jak wygląda efekt końcowy?

Projekt klasycznej skórki Swaina

Swain to bohater, który pojawił się w grze w 2010 roku. Przez ostatnie 10 lat doczekał się różnych przeróbek i zmian, przez co część graczy kojarzy go nie z jego z pierwotnym wyglądem, ale tym odświeżonym w 2018 roku. Champion przed zaktualizowaniem splash arta i poprawkach graficznych prezentował się następująco:

W końcu przyszedł czas na porządny rework i wydawać by się mogło, że stary wygląd bohatera odejdzie w zapomnienie. Tak się jednak nie stało. Jeden z graczy – TorokArt – zaprojektował skina nawiązującego do poprzedniego modelu, czyli tzw. klasyczną skórkę, która bardzo spodobała się społeczności LoLa.

Komentujący uznali, że z chęcią zakupiliby takiego skina i zaprezentowana grafika sprawiała, że poczuli nostalgię. Bywały też komentarze, które mówiły, że graczom mimo upływu prawie 3 lat nowy Swain dalej nie przypadł do gustu i wciąż tęsknią za jego starym wyglądem.

ZOBACZ – Reindeer Lillia to jeden z najlepszych konceptów skinów do LoLa, jakie powstały

Niektórzy proponowali także inne pomysły na kolejne klasyczne skórki – Galio, Poppy czy Fiddlesticksa. Po reakcji graczy widać, że wielu z nich naprawdę tęskni za starymi wersjami bohaterów. Trudno się dziwić – niektórzy grali nimi długie lata, a reworki nie zawsze przypadają do gustu.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends