w

Reindeer Lillia to jeden z najlepszych konceptów skinów do LoLa, jakie powstały

Pojawił się przeuroczy koncept zimowej skórki do Lillii. Jak się prezentuje?


Święta zbliżają się wielkimi krokami. Niestety Snowdown w świecie League of Legends ponownie się nie odbędzie. Fani nie rezygnują jednak z tworzenia skórek w tym klimacie. A pomysłów na nie jest naprawdę sporo.

Nikogo już raczej nie dziwi zatem fakt, że społeczność LoLa należy do jednych z tych najbardziej kreatywnych. Na każdym kroku można napotkać kolejne ciekawe pomysły fanów gry. W związku ze zbliżającymi się świętami jeden z graczy postanowił podzielić się swoim konceptem skina do Lillii. Jak mu wyszło?

Fanowski pomysł na skórkę – Reindeer Lillia

Amandine Oltra, znana także jako Harimi, opublikowała na swoich mediach społecznościowych koncept skórki do Lillii, nad którym pracowała w ostatnim czasie. Dziewczyna podzieliła się nie tylko splash artem bohaterki, ale także jej modelem w grze, wyglądem umiejętności, ikonką, emotką i ramką, którą widać podczas ładowania gry. Trzeba przyznać, że autorka włożyła w swój pomysł naprawdę dużo pracy.

Było warto. Skórka prezentuje się naprawdę uroczo i idealnie pasuje do klimatu świąt.

ZOBACZ – Twórcy skinów do LoLa mają dość wyzywania ich bez sensu. Mówią, jak to wygląda według nich

Trudno powiedzieć, czy skin kiedykolwiek trafi do gry. Riot niejednokrotnie korzystał z propozycji i konceptów graczy, więc i tym razem może być podobnie.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends