Jak mogłaby wyglądać klasyczna skórka Yoricka z LoLa nawiązująca do jego starego wyglądu?

League of Legends

Reklama

Koncept jednego z graczy na przywrócenie do życia starego wyglądu Yoricka.

Reklama


Wielu bohaterów, którzy znajdowali się w grze na jej wczesnych etapach, po czasie miało już tak przestarzały zestaw umiejętności, że twórcy postanowili kompletnie go przerobić.

Część z postaci kompletnie zmieniła swój design, a w przypadku kilku z nich, aby upamiętnić ich stary wygląd, twórcy stworzyli z niego tradycyjną skórkę. Jak mógłby wyglądać taki skin dla Yoricka?

Stary Yorick w nowym wydaniu

Na początku warto przypomnieć sobie, jak w ogóle wyglądał stary Yorick. Jego splash art jest narysowany w zupełnie innym stylu od tego, który można znaleźć na nowszych grafikach Riotu.

Reklama

Jak można przeczytać we wpisie użytkownika TorokArt, gra on w League of Legends od pierwszego sezonu i często wraca do tego czasu wspomnieniami. Właśnie dlatego postanowił stworzyć klasyczną wersję Yoricka na podstawie jego zaktualizowanego modelu.

Z racji, że gram w LoLa od pierwszego sezonu, widziałem to, jak przebiegały wszystkie reworki i czasami czuję nostalgię, kiedy myślę o starszych wersjach bohaterów – zwłaszcza od kiedy nie dostajemy już klasycznych skórek dla reworkowanych championów. Za pośrednictwem moich konceptów chciałbym nadać im trochę życia. Rozpocząłem od Yoricka, którego rework jest jednym z moich ulubionych.

ZOBACZ – True Damage z LoLa również wyda w tym roku nową piosenkę? Znany artysta ogłasza współpracę z Riotem

Dlaczego aktualizowane postacie już nie otrzymują klasycznych skórek? Najprawdopodobniej wynika to z tego, że Riot przykłada coraz większą wagę do reworków i nakład pracy, który niegdyś był przeznaczany na stworzenie tego typu skina, jest wykorzystywany gdzie indziej. Mimo że społeczność już pogodziła się z tym faktem, koncepty podobne do tego ukazanego powyżej są ciekawe, zwłaszcza dla graczy z większym stażem.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej