w

Jak nowe, budżetowe cosplaye Polaka zachwyciły graczy LoLa? Polski gracz przejął Reddita

Wszyscy na pewno kojarzą stare cosplaye, które robione były jak najmniejszym kosztem. Dawno jednak nikt tego nie robił.


Cosplay to naprawdę ciekawe zajęcie, ale w wielu wypadkach niesamowicie kosztowne i pracochłonne. Między innymi to dlatego niektórzy dla żartu tworzyli budżetowe wersje różnych postaci. Zdjęcia te były niegdyś niesamowicie popularne.

Trudno jednak znaleźć coś nowego i świeżego, bowiem z jakiegoś powodu społeczność League of Legends przestała robić dziwaczne cosplaye. Do czasu…

Budżetowe cosplaye z LoLa

Widać, że ludzie nadal niekoniecznie szukają niesamowicie rozbudowanych poradników czy felietonów, zamiast tego wolą się po prostu pośmiać. To dlatego wpis użytkownika Reddita o nicku „xanaree” jest w tym momencie najpopularniejszym na subreddicie poświęconym LoLowi.

„Kilka budżetowych, memowych cosplayi z LoLa, które zrobiłem do moich filmów, mam nadzieję, że Wam się spodoba i się uśmiechniecie” – czytamy w tytule.

Ponieważ zainteresował nas fragment o filmach, to szybko namierzyliśmy kanał należący do „xanaree”. Ten akcent wydał nam się znajomy i faktycznie, mówimy tu o Polaku, co tylko dodaje smaczku.

Raczej nie będziecie mieli problemu z rozszyfrowaniem postaci, natomiast radzimy zmniejszyć sobie głośność na swoich telefonach. Wszystkie te krótkie ujęcia mają odwzorowywać ganki, tak jakbyście się drapali po głowie, o co tutaj chodzi.

Video

Widząc popularność tego wpisu, można się domyślać, że takich cosplayów powstanie teraz znacznie więcej i raczej nikt nie będzie na to narzekał.

13 tysięcy punktów w zaledwie 15 godzin to naprawdę dobry wynik, który trudno będzie powtórzyć. Dzięki niemu można zacząć spodziewać się coraz większej ilości osób, które będą chciały zaskoczyć społeczność LoLa swoją kreatywnością pod postacią memicznych i budżetowych cosplayów.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends