w

Jak obejrzeć powtórkę, gdy nie działa historia meczów w LoLu? Jest na to łatwy sposób

www.robynlauart.com

Łatwy sposób na obejrzenie powtórki, gdy nie mamy dostępu do historii meczów.


Archiwum naszych meczów nie działa już od kilku tygodni i niestety nie możemy zapisywać, jak i oglądać powtórek z naszego pola bitwy bezpośredniego z tego panelu. Natomiast jest jeden sposób na ich gromadzenie i oglądanie, niewymagający przy tym działania zakładki Historia Gier.

Sposób na powtórki

Jeżeli zrobiliście jakąś niesamowitą akcję lub zwyczajnie chcecie przeanalizować błędy, potrzebujecie do tego powtórki. Oczywiście możemy ją odpalić od razu po grze, ale czasami zwyczajnie nam się nie chce lub nie mamy czasu, bo gramy ze znajomymi. Dlatego najpopularniejszą opcją jest pobranie jej z historii i odtworzenie w dowolnym czasie. Niestety, ale ta nie działa od kilku tygodni i musimy wszystko robić okrężną drogą. Jak?

  • Bezpośrednio po meczu zapisujemy powtórkę

  • Wchodzimy do folderu Dokumenty/League of Legends/Replays i zmieniamy nazwę tej z najnowszą datą (pamiętajcie, aby zostawić rozszerzenie .rofl)

  • Wchodzimy do folderu z League of Legends i tworzymy skrót aplikacji
    • Domyślnie jest to: C:/Riot Games/League of Legends/Game

  • Wysyłamy nasz skrót na pulpit

  • Przeciągamy i opuszczamy naszą powtórkę prosto do wcześniej utworzonego skrótu na pulpicie

Dzięki temu możemy dowolnie gromadzić i odpalać powtórki, kiedy tylko chcemy i nie potrzebujemy do tego wyłączonego przez Riot Games dodatku „Historia Gier”.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends