w

Jak odblokować Samirę, nową postać w LoLu? Dokładna instrukcja wykonania misji na emotkę

Reklama

Nie ma większych wątpliwości, że Samira będzie kolejną postacią. Po niej powinniśmy zobaczyć między innymi Seraphine.


Wszystko wskazuje na to, że Riot ponownie pozwoli graczom zdobyć postać za darmo. Od wczoraj wielu osobom pojawia się emotka Samiry nad głowami, choć nigdy jej nie kupowali. To może oznaczać, że ponownie mamy do czynienia z misją.

Przez noc ustalono, co należy wykonać, by odblokować emotkę i prawdopodobnie postać. Nie są to informacje potwierdzone. News będzie aktualizowany w ciągu dnia, gdy pojawi się coś nowego.

Video

Jak zdobyć emotkę Samiry?

Reklama

Emotka jest dokładnie tą samą, którą odkryto jakiś czas temu. Teraz zaczęła się pojawiać w grach. Przypomnijmy, że emotką jest litera „S”. Co ciekawe, nawet Riot dał znać, że coś jest na rzeczy za sprawą mediów społecznościowych.

Reklama

Co trzeba zrobić?

  1. Rozegraj mecz w dowolnym trybie (oprócz gier niestandardowych, samouczka i na boty)
  2. Zdobądź likwidację na przeciwniku używając wszystkich swoich umiejętności. Jeżeli wszystkim trafisz, emotka pojawi się nad Twoją głową
  3. Dokończ mecz, możesz wygrać, lub przegrać, nie ma to znaczenia
  4. Odbierz „S” po zakończeniu meczu

Czy to odblokuje nam finalnie postać? Tego nie wiadomo, póki co trzeba bazować na poprzednich postaciach, które faktycznie za misje pojawiały się na kontach graczy.

Samira powinna być ujawniona już na początku września. Być może zobaczymy ją nawet w aktualizacji 10.19. Póki co wiadomo o niej tyle, ile z przecieków. Przypomnijmy:

„Jej wygląd porównywany jest do chociażby Lary Croft, czy żeńskiej wersji Rambo. Przeciek wspomina także, że Samiry nie zobaczymy prawdopodobnie w tym tygodniu na PBE, ale będzie wydana jakoś niedługo.”

  • Podstawowe ataki będą miały dwa rodzaje pomiędzy którymi będzie można się przełączać
  • Jedna umiejętność będzie typowo do obrony, można to porównać do “W” Irelii
  • Umiejętność specjalna jest połączeniem trzech umiejętności innych postaci: “W” Urgota, “R” Katariny i “R” Nunu.
  • Ult tworzy tornado
Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends