w

Czy Seraphine będzie kolejnym członkiem zespołu K/DA w LoLu? Przeciek pokazuje cały zespół

Czy owe skórki K/DA będą wyglądały inaczej, niż spodziewają się gracze, a Seraphine dołączy do zespołu?


Znaleziona przez jednego z graczy grafika, wykonana w stylu pozostałych ukazanych przez Riot, sugeruje, że Seraphine mogłaby być kolejnym członkiem popularnego w League of Legends zespołu K/DA. Domysły graczy padały w tym kierunku już od momentu wydania coveru pierwszego singla pod tytułem POP/STARS. Kolejna wskazówka może być potwierdzeniem tego, co uważali gracze.

Jak wygląda wspomniana grafika?

Mimo że autor wpisu zaznacza, że grafika niekoniecznie musi być oficjalna, to wygląda ona naprawdę przekonująco i przypomina coś, co faktycznie mogło zostać stworzone przez grafików Riotu.

ZOBACZ – 13-latek zawstydził starych wyjadaczy LoLa i wbił Challengera. Odpowiedział na pytania graczy

Mój przyjaciel znalazł ten obrazek i wygląda on jak coś oficjalnego. Styl jest zgodny w przypadku włosów Kai’Sy, Ahri i Evelynn.

Jedyną inną rzeczą są stroje, ale w przypadku wszystkich członkiń włosy zgadzają się z oryginalnymi grafikami.

Niektórzy z komentujących spodziewają się pojawienia się Seraphine w singlu THE BADDEST, którego premiera ma nastąpić już jutro. Inni zaś uważają, że będzie to kolejny utwór, który od premiery dzieli jeszcze ponad miesiąc.

Teoria jednego z graczy mówi zaś, że stroje, które przyszło poznać fanom za pośrednictwem oficjalnych wpisów, są tylko zdjęciami promocyjnymi, a jaśniejsze ubrania są tymi, które bohaterki mają ubrać podczas występu.

Myślę, że grafiki ujawniane przez Riot są zdjęciami promocyjnymi, a przeciek pokazuje to, jak postacie mogą wyglądać na scenie. To coś, co ma miejsce BARDZO często w K-popie. Piosenkarki mają różne stroje przed występem i podczas występu. Pojawienie się Seraphine w THE BADDEST tłumaczyłoby również teasowanie Seraphine już w czerwcu.

Jeden z fanów zaobserwował podobieństwo podpisów postaci, a dodatkowo po internecie pod frazą wyszukiwania „K/DA Seraphine” zaczęło krążyć tajemnicze zdjęcie utrzymane w kolorystyce skórek z przecieku, które według źródła przedstawia scenę K/DA podczas mistrzostw Worlds.

ZOBACZ – Zakończenie wydarzenia Spirit Blossom w League of Legends już dostępne. Jak pożegnać się z postaciami?

Niezależnie od tego, co nastąpi i tego, jakie są plany twórców, to wiele z nich zostanie ujawnione już jutro. Premiera nastąpić ma o godzinie 21:00, a więcej o samym singlu można przeczytać w tym artykule – Już wkrótce gracze poznają kolejny utwór K/DA z League of Legends. Kiedy premiera?

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends