w

Jak prawdopodobnie będą wyglądały umiejętności Yone? Przeciek osoby, która ujawniła splash art

Przecieki umiejętności i stylu gry następnego bohatera League of Legends – Yone.


Podczas ostatniego wydarzenia Riot borykał się z przeciekami. Splash arty wyciekały jeden po drugim. To samo tyczyło się plików, które gracze potraktowali jako pierwszy znak, że Yone faktycznie znajdzie się w grze jako kolejny bohater. Teraz ta sama osoba, która ujawniła to, jak bohater będzie wyglądał, postanowiła podzielić się informacjami na temat nadchodzącej postaci.

Czym będzie Yone i jakie będzie miał umiejętności?

Użytkownik szczegółowo opisuje informacje dotyczące bohatera, porównując go do innych, dobrze znanych graczom postaci.

W buildzie będzie bardzo zbliżony do stylu, jaki posiada Rengar. Może zbudować pełne lethality, aby oneshotować, zbudować przedmioty krytyczne, aby być silniejszym, jak Yasuo lub zbudować trochę przedmiotów AD-HP jak na przykład Trinity Force, które jest dla niego niezbędne.

Jest bardzo wszechstronny, ale na chwilę obecną najlepszym buildem jest Lethality. Może zrobić solo pentę, jeśli gracz jest wystarczająco dobry. Jeśli jednak przeciwnicy są bardziej odporni (Maokai, Poppy etc.), to gracz powinien rozważyć przedmioty takie jak BoTRK i Trinity Force.

ZOBACZ – 5 najdziwniejszych powodów banów, jakie dostawali gracze w League of Legends

Poza przedstawionymi powyżej informacjami inny z użytkowników postanowił podzielić się umiejętnościami Yone. Mimo nieustannie pojawiających się w sieci przecieków gracze uważają, że właśnie ten może okazać się prawdziwy. Idealnie wpasowuje się zarówno w styl gry opisywany już wcześniej przez Rioterów, jak i typu samuraja, który jest bratem Yasuo.

  • Jego Q posiada mechanikę krwawienia.
  • Jego W polega na poziomym zamachnięciu kataną, które zablokuje wszystko (poza celowanymi superumiejętnościami i czarami przywoływacza) podmuchem wiatru, a następnie zamachnie się prawą kataną (Gracz przyznaje, że nie do końca rozumie tą część. Uważa, że mechanika będzie zbliżona do parowania Fiory).
  • Może stackować „carnage”.
  • Jego ult to blink w linii prostej i na długi dystans. Ma miejsce natychmiastowo, więc nie można porównać go do dasha w przypadku ulta Akali. Wszystko w linii jest podrzucone.

Należy pamiętać, że te informacje nie są potwierdzone i nie powinny być w ten sposób traktowane. Finalnie umiejętności powinniśmy poznać jeszcze dzisiaj.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends