w

Jak prezentowała się jedna z porzuconych umiejętności Kai’Sy? Bohaterka mogła oślepiać przeciwników

Zdradzono kolejną ciekawostkę na temat usuniętej umiejętności jednej z bohaterek.

Reklama


Twórcy od czasu do czasu ujawniają ciekawostki z etapu projektowania bohaterów. Często podczas tworzenia postaci wiele pomysłów zostaje usunięte, ponieważ nie pasują do rozgrywki, kłócą się z ostateczną wizją postaci lub zwyczajnie są za mocne lub za słabe. Jaką umiejętność mogła mieć Kai’Sa, gdyby twórcy nie zdecydowali się na obecny zestaw skilli?

Kai’Sa mogła posiadać umiejętność oślepiającą wrogów

Każdy, kto śledził historię powstawania Kai’Sy, wie, że twórcy testowali naprawdę wiele pomysłów. Zaginiona córka Kassadina, która wydostała się z Pustki, pierwotnie była zupełnie inną bohaterką. Bardzo wczesne koncepty przedstawiały ją jako reanimowaną członkinię grupy Luciana, zabójczynię z Noxus czy nawet łowczynię wampirów, która sama zmieniłaby się w wampira.

Jej broń również mocno różniła się od obecnej. Rozmyślano nad karabinem lub kryształowymi pistoletami.

Twórcy postanowili ujawnić jeszcze jeden dawny pomysł, który został usunięty i dziś jest jedynie ciekawostką.

Jedną z ciekawszych usuniętych umiejętności Kai’Sy była zdolność podobna do granatu błyskowego (flashbanga), która całkowicie ograniczała widoczność przeciwników.

Gracze od razu skojarzyli to z jedną z umiejętności Gravesa, dlatego zapytali, czy działanie skilla miało być podobne do Zasłony Dymnej (jego W).

Szło to o krok dalej niż wspomniana umiejętność Gravesa czy ult Nocturna. Ograniczało przeciwników jeszcze bardziej.

ZOBACZ – Kiedy do LoLa trafią nowe skiny? Data wydania Cosplay Veigar, Tristana, Urgot i Worldbreaker Malzahar, Sion, Maokai

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends