w

Jak w Polsce reklamuje się serial z LoLa? Widowiskowy mural z Arcane w Gdyni

W jednym z polskich miast można spotkać ogromny mural z Jinx i Vi.

Reklama


Wczoraj odbyła się premiera pierwszego odcinka serialu animowanego z League of Legends, którego akcja toczy się w Piltover i jego podmiejskiej dzielnicy – Zaun. Serial w dużej mierze opowiada historię dwóch sióstr – Jinx i Vi, ale pokazuje także losy innych bohaterów znanych z Summoner’s Rift.

Promocja serialu okazała się naprawdę ogromnym przedsięwzięciem. Reklamy pojawiły się nie tylko na wielu stronach w internecie, ale również przeszły do świata realnego. Jakiś czas temu opublikowano artykuły o tym, że na drogach można spotkać autobus promujący serial – Autobus Riotu z Jankosem na pokładzie jeździ po całej Polsce. Kiedy będzie w Waszym mieście?.

To oczywiście nie koniec tego typu atrakcji. W sklepach można było znaleźć opakowania czekolad z wizerunkami bohaterek, a Riot podpisał współprace z różnymi tytułami i osobami, w tym m.in. z Rihanną.

Mural z Jinx i Vi w Gdyni

W sieci pojawiły się zdjęcia wielkiego i widowiskowego muralu przedstawiającego główne bohaterki serialu – Jinx i Vi.  Mural prezentuje się naprawdę dobrze i robi wrażenie nie tylko w dzień, ale również w nocy, ponieważ świeci w ciemności.

Reklama

Pojawiła się także informacja, że tego typu graffiti powstanie więcej, jednak nie zdradzono, w których konkretnie miastach w Polsce będzie można na nie trafić. Riot Gu81s napisał, że więcej faktów na ten temat pojawi się już wkrótce. Fani nie mogli się doczekać, dlatego udostępnili posty, które zdradzają, że jednym z miast będą Katowice.

Mural z Katowic:

Część gracz komentujących zdjęcia zapowiedziała, że wybierze się do Gdyni po to, by zrobić sobie zdjęcie ze wspomnianym wyżej muralem. Fani nie mogą się doczekać, aż zobaczą graffiti z innych miast.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends