w

Jak wygląda mapa Runeterry z League of Legends w stylu MMO?

Jeden z graczy postanowił przerobić mapę Runeterry tak, by wyglądała jak z gry MMORPG.

Reklama


Świat Runeterry jest ogromny, różnorodny i niesamowicie ciekawy. Wie to każdy fan lore League of Legends. Wśród graczy LoLa nie brakuje osób, które aktywnie śledzą losy uniwersum wsiąkając w nie bez reszty. Twórcy o tym wiedzą, dlatego planują rozszerzyć mapę w przyszłości.

Jeden z graczy uznał, że dobrym pomysłem byłoby przerobienie znanej części Runeterry na mapę podobną do tej w grach MMORPG.

Mapa Runeterry z League of Legends w stylu MMO

Jakiś czas temu pisaliśmy o oficjalnej wypowiedzi Rioterów, którzy poruszyli temat mapy Runeterry:

Obecnie pracujemy ze świadomością, że „znana” mapa Runeterry przedstawia zaledwie około 1/6 powierzchni całego świata. Wciąż jeszcze mamy wiele do uzupełnienia i zdefiniowania w obrębie trzech istniejących kontynentów — mapa na razie jest daleka od ukończenia.

Aktualna mapa świata wygląda tak:

ZOBACZ – Ult Ryze’a może przeteleportować powalonego Zaca. Gdy nie wiadomo, czy to błąd, czy tak ma być

Wśród graczy League of Legends zapewne nie brakuje fanów MMORPG. Jeden z nich postanowił przerobić mapę Runeterry tak, by przypominała mapy z gier tego typu (dokładnie World of Warcraft).

Stworzyłem mapę Runeterry w stylu WoW-a. Mam nadzieję, że Riot w końcu zrobi MMO.

Wydaje mi się, że jeśli jest jakakolwiek firma, która mogłaby stworzyć udane MMO w dzisiejszych czasach, to jest to Riot, mimo że gatunek jest „umierający”.

Mam za dużo wolnego czasu ze względu na przymusowy pobyt w domu, więc postanowiłem przerobić mapę tak, by była w stylu WoW-a.

Mimo że projekt nie jest idealny i widać, że stworzył go jeden z fanów, to trzeba przyznać, że sama koncepcja jest ciekawa.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends