w

Ult Ryze’a może przeteleportować powalonego Zaca. Gdy nie wiadomo, czy to błąd, czy tak ma być

Okazuje się, że Ryze może uratować Zaca nawet z najgorszej sytuacji.


Błędy League of Legends stały się codziennością tej gry, ale ciężko stwierdzić, czy akcja udokumentowana przez jednego z graczy jest jednym z nich, czy może jest to zamierzona interakcja. Wyciągnięcie sojusznika z podobnej opresji, mimo że naprawdę ciężkie do wykonania, może być naprawdę satysfakcjonujące.

Niecodzienna sytuacja jednego z graczy

Jednemu z graczy udało się przeteleportować dopiero co powalonego Zaca tuż przed tym, jak pojawiły się jego bloby, które po chwili mogą go odrodzić.

ZOBACZ – Riot ujawnia, jak zostanie zmieniony Ghost w League of Legends. Czy będzie się opłacać?

Miejsce odrodzenia się bohatera ulega zmianie, a bloby pozostają na swoich pozycjach. Czas wymagany na odrodzenie pozostaje niezmieniony więc, aby dotrzeć do czekającego ciała, ich prędkość musi zmienić się zależnie od jego położenia.

Całą sytuację potraktować można jako błąd lub ciekawostkę. Ciężko jednogłośnie wybrać jedną z dwóch opcji. Teoretycznie nie powinno być możliwe przeteleportowanie bohatera, który nie może utrzymać się już o własnych siłach, lecz sytuacja wydaje się na tyle ciężka do powtórzenia, że ciężko jest to traktować jako błąd, który gracze mogliby go wykorzystywać.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends