w

Jak wygląda nowa superumiejętność Rammusa z LoLa przy ogromnej prędkości poruszania się?

Reklama

Rammus, który posiada sporo prędkości poruszania się, wygląda świetnie w momencie użycia swojego nowego ulta.


League of Legends jest niezmiernie popularną grą, a co za tym idzie, w jej społeczności znajdą się gracze, którzy będą chcieli odnaleźć jej limity. Najpopularniejszą osobowością odpowiedzialną za odnajdywanie interakcji między bohaterami czy przedmiotami jest Vandiril, jednak osób zafascynowanych tym tematem jest znacznie więcej.

Jeden z graczy postanowił przetestować to, jak zadziała nowa superumiejętność Rammusa, kiedy ten otrzyma naprawdę sporo buffów prędkości poruszania się. Jaki był rezultat?

Nowy ult Rammusa a prędkość poruszania się

Reklama

W LoLu można wyróżnić kilka zdolności, które stają się silniejsze dzięki zwiększonej prędkości poruszania się. Nowa superumiejętność Rammusa będzie działała podobnie do tej, którą posiada Warwick. Im szybciej przemieszcza się bohater, tym dalej bohater będzie w stanie przenieść się podczas użycia ulta.

Takie zachowanie umiejętności może doprowadzić do tego, że z pomocą kilku specjalnych przedmiotów oraz wybranych bohaterów champion jest w stanie przemieścić się w mgnieniu oka na drugą stronę mapy. KimimotoLP postanowił przetestować, jak wygląda to w przypadku Rammusa, a poniżej można zobaczyć klip z jego gry.

Video

Bohater w pewnym momencie ma prawie 10 tysięcy prędkości poruszania się, co w zwyczajnej grze byłoby niemożliwe do osiągnięcia ze względu na to, że wymagało to kilku bohaterów, którzy są w stanie przyspieszyć swojego sojusznika.

Mimo że taki efekt jest dość widowiskowy, choć raczej nie sprawdziłby się on w zwyczajnej grze ze względu na to, jak wiele przygotowań wymaga jego osiągnięcie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends