w

Jak wygląda szmaragdowa ramka w League of Legends? Oraz dodatkowe zmiany w barwach Platyny

Twórcy LoLa zaprezentowali wygląd ramek związanych z nową rangą w grze – Szmaragdem. Jak wyglądają?


Niedawno Riot przedstawił sporo interesujących nowości związanych z kolejką rankingową w League of Legends. Wśród nich znaleźć można informacje o nowej zwycięskiej skórce, która trafi do Anivii. Ogłoszono też konkretną datę końca pierwszego splitu rankingowego oraz dzień, w którym zacznie się drugi split.

Sporo osób skupiło się jednak na czymś innym, a mianowicie na ogłoszeniu nowej rangi w grze, którą będzie Emerald. Fani Wild Rift na pewno kojarzą go z mobilnej wersji League of Legends.

Jak będą wyglądały nowe ramki na PC?

Nowa ranga – Emerald

Na początku warto przypomnieć krótkie ogłoszenie Riotu, które pojawiło się w jednym z oficjalnych artykułów na temat zmian w systemie rankingowym.

Dodajemy nową rangę: Szmaragd, którą być może znacie z League of Legends: Wild Rift. Ranga Szmaragdu znajdzie się pomiędzy Diamentem i Platyną i będzie obejmowała mniej więcej taką liczbę graczy, jak obecnie Platyna.

Team deweloperów ogłosił, że wiele osób pytało o wygląd nowych ramek i to, czy nie będą one zbyt podobne do tych z rangi Platynowej.

Widzieliśmy sporo pytań o to, jak nowa ranga – Emerald – będzie wyglądać w kliencie, biorąc pod uwagę, że obecna ranga Platyny ma już w sobie trochę zieleni. Wprowadziliśmy pewne zmiany zarówno w wyglądzie Platyny, jak i Szmaragdu, aby upewnić się, że obie odróżniają się od siebie wizualnie.

Tak wygląda opublikowane przez Riot zestawienie Ramek, na którym dobrze widać różnicę pomiędzy nową rangą, a Platyną i Diamentem.

Więcej o zmianach w systemie rankingowym można przeczytać w osobnym artykule na ten temat: Riot ujawnił pierwszą Zwycięską skórkę do LoLa w tym roku i nową rangę. Kiedy koniec pierwszego splitu i kto ją dostanie?.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends