w

Kiedy do League of Legends trafi Naafiri i co jeszcze do powiedzenia na jej temat mają twórcy?

Naafiri – nowa bohaterka League of Legends już wkrótce ma pojawić się na serwerach testowych?


Naafiri to kolejna bohaterka, która ma trafić do League of Legends. Zgodnie z tym, co dotychczas o niej wiadomo, postać ma nie być sama, a prawdopodobnie przewodzić stadem. Będzie prostym do podjęcia asasynem, który będzie odnajdywał się w jungli.

Mimo ujawnienia tych informacji Riot nie dzielił się większą ilością wiadomości na temat kolejnego championa LoLa. Rioter przerywa milczenie, mówiąc w krótkim komentarzu, kiedy można się jej spodziewać.

Co wiadomo o Naafiri?

Meddler w sieci opublikował komentarz, w którym poinformował fanów o tym, że Riot nieco zmienia podejście do premier bohaterów. Deweloperzy planują nie rozmawiać za dużo o nowych championach tuż przed pojawieniem się ich zwiastunów, aby mieć możliwość zaskoczenia czymś graczy.

Kiedy bohater jest już blisko przestajemy o nim rozmawiać w rzeczach jak filmy z przemyśleniami deweloperów. Chcemy zachować niespodziankę i niektóre elementy dla teaserów i samego ujawnienia na PBE. Naafiri powinna pojawić się na serwerach testowych pod koniec czerwca.

Pojawiła się również informacja, że nowa bohaterka już pod koniec bieżącego miesiąca będzie znajdowała się na serwerach testowych, więc oficjalne zwiastuny i teasery powinny trafić do internetu już naprawdę niedługo.

Na temat Naafiri komentarz napisał również Riot Brightmoon.

Dla tych, którzy są niecierpliwi na myśl o wiadomościach o Naafiri – nie martwcie się. Wkrótce pojawi się więcej informacji bezpośrednio od deweloperów.

Mimo że premiera Naafiri jest stosunkowo blisko, nie jest o niej aż tak głośno, jak w przypadku niektórych bohaterów w przeszłości. Rioterzy zapewniają jednak, że postać naprawdę niedługo zostanie ujawniona, a większa ilość informacji pojawi się prosto od twórców.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends