w

Jak wyglądają bohaterowie League of Legends bez włosów? Prima Aprilis w LoLu

Gracze niekiedy mają naprawdę dziwne pomysły. Tym razem postanowili zupełnie pozbawić wybranych bohaterów ich włosów.


O wyglądzie bohatera i jego charakterze decyduje kilka elementów. Jednym z nich są między innymi włosy. Gracze w ramach żartu i zbliżającego się 1 kwietnia postanowili pokazać, jak wyglądają postacie, które zostały pozbawione swoich bujnych czupryn.

Społeczności spodobało się to tak bardzo, że po pierwszym bohaterze zaczęli pojawiać się kolejni. Faktycznie, bez włosów postacie wyglądają kompletnie inaczej.

Yasuo

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy gry o wiecznie bujnej fryzurze, spiętej w ogromną i sterczącą kitę. Zdecydowanie można by było ją zaliczyć do jego znaków rozpoznawczych. Jak wygląda bez niej?

Niektórych błędów nie popełnisz dwa razy.

Garen

Wierny Demacii wojownik, który cieszy się ogromnym szacunkiem w armii. Po całkowitym ścięciu włosów będzie musiał zasłaniać twarz swoim ogromnym mieczem.

Z odwagą!

Rengar

Okrutny łowca, który uwielbia zdobywać trofea. Przeszukując świat w poszukiwaniu najstraszniejszych bestii, stracił bujne włosy. Tym samym z groźnego i nieustraszonego kota, stał się potulnym kotem orientalnym.

Potwory mają siać strach…

Wukong

Zwinny i inteligentny wojownik Wuju, który używa wielu sztuczek do zmylenia wroga. Niestety nie udało mu się zwieść fryzjera, który pozbawił go gęstych włosów. Według graczy wygląda bardziej złowieszczo i niektórzy nawet wspominają, że coś podobnego mogłoby wejść jako normalna skórka.

Kto śmie we mnie wątpić?

 

Zac

Produkt toksycznego wycieku z jednej z fabryk w Zaun. Pomimo trudnych początków przeobraził się w istotę rozumną, która mieszka w kanałach miasta. Wprawdzie bohater nie posiada włosów, ale na głowie wyrosła mu ich imitacja, którą również można uznać za fryzurę. Fryzjer dopadł i jego, nie pozostawiając ani kawałka gluta na głowie.

Nie jestem taki miękki na jakiego wyglądam.

Qiyana

Jedna z najnowszych bohaterek, której fryzury może pozazdrościć wielu, nie uniknęła tortury swojego królewskiego fryzjera. Teraz nie wygląda już tak okazale, jak na księżniczkę przystało.

Okaż odrobinę szacunku!

Niemożliwe…

Ornn

Autor grafiki (fryzjer) pozwolił sobie na więcej i usunął całe owłosienie oraz rogi, pomagając nam tym samym wyobrazić sobie jego pełną twarz. Jego mimika wyraża wszystko, Freljordzki kowal widocznie nie jest zadowolony z nowego stylu.

To właśnie nazywam kształtowaniem charakteru.

Cały projekt był tworzony z myślą o nietypowym Prima Aprilis. Faktycznie, wygląda to komicznie i na pewno widząc takie postacie na Summoner’s Rift, niektórzy mogliby dostać niezłego szoku. Sam Riot raczej nie pokusi się o takie zmiany, choć kto wie.

Prima Aprilis w LoLu

Póki co o nadchodzącym Prima Aprilis wiadomo stosunkowo niewiele. Natomiast w jednym z ekranów wczytywania gracze wypatrzyli skórkę, która może wejść właśnie 1 kwietnia.

Nie wiadomo, do kogo będzie, natomiast więcej o niej możecie przeczytać tutaj, gdzie pokazaliśmy nawet wstępną grafikę, jak może wyglądać w całości.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends