w

Sekretna skórka na Prima Aprilis 2020 w LoLu ukryta na nowym Splash Arcie?

Gracze przeanalizowali splash arty najnowszych skórek w LoLu. Jest na nim pewna tajemnicza postać.


Easter eggi na splash artach w League of Legends to nic nowego. Wiele grafik skrywa w sobie wiele smaczków, które czasem są naprawdę dobrze ukryte i zauważają je tylko nieliczni. W przypadku najnowszej skórki Veigara i Tristany jest jednak nieco inaczej.

Kogo widać na splash arcie najnowszych skórek Veigara i Tristany?

Riot postanowił ujawnić nowe skórki, które za jakiś czas pojawią się w League of Legends. Wśród nich są dwa skiny na 1 kwietnia – Pengu Cosplay Tristana i Furyhorn Cosplay Veigar (zobacz: Ujawniono cudowne Splash Arty nowych skórek do League of Legends).

Większość graczy zgodnie stwierdziła, że splash art najnowszych skórek Veigara i Tristany jest bardzo uroczy, a nawiązanie do Małych Legend z Teamfight Tactics wyszło naprawdę dobrze. Jednak część społeczności nie skupiła się na wizerunku Yordli, ale na pewnej osobie, którą widać na dole splasha.

W internecie zawrzało i mimo że jest to tylko kawałek splasha, to powstały oddzielne wątki na Reddicie czy na Facebooku, w których ludzie zgadują, kim może być tajemnicza postać.

Póki co najwięcej głosów padło na Brauma, który faktycznie bardzo by tutaj pasował. Mimo że temat mógłby być już zamknięty, to po dobrym przyjrzeniu się pojawiają się pewne “ale”.

Owszem, brwi wyglądają niczym wycięte od Brauma, jednak cała postać to nie tylko jej brwi. Po stroju widać, że bohater ma uszy (które oczywiście nie muszą niczego sugerować, jak w wielu skórkach z okazji 1 kwietnia) ale zaraz za głową widać także niebieskie futro, które niesamowicie pasuje do Setta.

ZOBACZ – Opis Patcha 10.6 w League of Legends

Oczywiście nie musi to nic znaczyć, a żarty primaaprilisowe mogą być naprawdę przeróżne. Skoro Tristana przebiera się za Pingwina z TFT, a Veigar za Marudoroga, to postać z dołu splasha może robić cosplay Setta w wersji pluszowej.

Riot ma tutaj ogromne pole do popisu i tak naprawdę wspomniana postać może być większością bohaterów.

Ale skoro są to skórki na 1 kwietnia, to nie mogło obejść się bez żartów. Jeden z graczy postanowił dać upust swojej kreatywności i stworzyć pełny wizerunek bohatera, którego widać na dole grafiki. Efekt może zaskoczyć.

Autorem obrazka jest Horace Hsu, o którym pisaliśmy jakiś czas temu przy konceptach splasha rocznicowej skórki Annie (zobacz: Koncepty splasha rocznicowego skina Annie z League of Legends). Patrząc na wizerunek Tibbersa w przypadku Annieversary, powyższy rysunek nie jest aż tak zaskakujący. Czyżby autor sugerował, że w splashu Veigara i Tristany zamieszczono zapowiedź skina Annie, która ma Teemo-Tibbersa robiącego cosplay Setta?

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends