w

Jak wyglądają bohaterowie League of Legends zrobieni z klocków Lego?

Jeden z fanów LoLa postanowił zbudować bohaterów gry z klocków.


Społeczność League of Legends jest niesamowicie kreatywna i większość graczy jest tego świadoma. Masa fanartów, projekty skórek, fanowskie pomysły na bohaterów, cosplaye, covery i wiele więcej. Jednak nie są to jedyne formy wyrażania swojej sympatii do tytułu od Riot Games. Jeden z graczy postanowił stworzyć podobizny bohaterów LoLa z klocków Lego.

Podobizny postaci z League of Legends z klocków Lego

Gracz o pseudonimie Bibebek postanowił pochwalić się na Reddicie swoim projektem – figurkami bohaterów League of Legends zbudowanymi z klocków. Jak przyznaje twórca – projekty championów są w pełni autorskie. Czas na stworzenie jednej figurki bywał różny, w przypadku Nautilusa – 2,5 godziny, Heimerdingera – około 4 godziny, Galio – 1,5 godziny. Bibebek nie podał, jak długo składał Nocturne’a.

Trzeba przyznać, że cały projekt jest naprawdę pomysłowy. Jak widać, gracze League of Legends potrafią wyrazić swoją miłość do gry na setki sposobów. Komentujący żartowali, że są to dobre pomysły na przyszłe skórki, np. LeGalio lub Toymerdinger.

Nie są to pierwsze projekty tego typu, bohaterowie gier złożeni z klocków pojawiali się w fandomach wielu tytułów. Efekt końcowy bywał różny – jedne figurki były bardzo szczegółowe, inne mocno uproszczone. Choć za każdym razem widać było, że twórcy są dumni ze swoich małych dzieł, a składanie ulubionych postaci dawało im dużo radości.

ZOBACZ – Co jest nie tak z rolą ADC w LoLu? Profesjonalni gracze próbują wytłumaczyć, dlaczego jest słaba

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends