w ,

Jak wyglądają limitowane buty Nike z League of Legends? Air Force 1 w klimatach LoLa

League of Legends powoli przebija się do rzeczywistości. Nie tylko za sprawą wardów w Szanghaju, ale także customizowanych butów Nike.


Riot kilkukrotnie współpracował z różnymi markami, które tworzyły specjalne edycje limitowane butów. Nigdy jednak nie były to oczywiste nawiązania do LoLa i jeżeli ktoś miał takie buty na nogach, to trudno w ogóle było je powiązać z MOBĄ Riotu.

W tym przypadku jest inaczej, bowiem wszystkie posiadają logotyp Wild Rift i zostały stworzone właśnie z okazji wyjścia mobilnej wersji z beta testów.

Jak wygladają zmienione Air Force 1?

Warto napisać, że butów nie da się kupić. Są one bardzo limitowane, przygotowane jedynie dla partnerów Riotu. Kolejny raz “zwykli” śmiertelnicy muszą obejść się smakiem.

Warto wspomnieć, że na każdym jednym bucie znajduje się nick osoby, dla której jest przeznaczony. To podobna akcja do tej, która miała miejsce w ramach premiery TFT. Wówczas także przygotowano zmienione Nike.

Widząc odzew społeczności LoLa można się spodziewać, że kiedyś powstanie oficjalna linia butów League of Legends X Nike, która w końcu normalnie pojawi się w sklepach – to coś, o co prosi naprawdę wiele osób przy okazji każdej akcji z butami.