w

Jak wyglądał Warwick przed przemianą? Jego oryginalny wygląd został pokazany w trailerze nowego serialu?

Riot Games

Prawdopodobnie poznaliśmy wygląd Warwicka w ludzkiej formie.


Wszyscy interesujący się lore League of Legends pewnie doskonale wiedzą, że Warwick na początku nie był zmutowanym wilkołakiem, lecz zwykłym człowiekiem.

Jego ludzka postać nigdy nie została ukazana i pozostawała tajemnicą. Okazuje się jednak, że została ona prawdopodobnie zdradzona w zapowiedzi serialu – Arcane.

Ludzki Warwick

Serial Aracane zapowiedziany został już w 2019 roku i mogliśmy zobaczyć w nim mnóstwo ciekawych urywków. W pierwszej minucie pojawiła się tajemnicza postać z mocno zarysowaną szczęką oraz brodą. Nie wzbudziła ona jednak dużego zainteresowania, aż do teraz, kiedy użytkownik Reddita o pseudonimie androsif połączył ją ze skórką Project Warwick i okazało się, że podobieństwo jest zaskakujące.

Jak możemy zauważyć, obie postacie posiadają podobną brodę oraz szczękę, więc niewykluczone, że tajemniczy bohater z trailera, jest właśnie Warwickiem przed przemianą.

Pamiętajmy jednak, że jest to na ten moment tylko teoria, a nie potwierdzona informacja i musimy traktować ją z przymrużeniem oka. Serial według zapowiedzi swoją premierę będzie miał jesienią tego roku na Netflixie.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends