w

Jak zdobyć kapsuły Patronów w LoLu za darmo? Riot zapowiada nowe funkcje, jak emotki

Riot poinformował o nowościach, jakie wkrótce będą dostępne w League of Legends.


Patronowie budzą duże kontrowersje tak naprawdę od samego momentu ich ogłoszenia. Mało komu ta funkcja się spodobała, a społeczność wielokrotnie prosiła o jakieś dodatkowe zmiany w temacie kapsuł, misji, czy pokazywanych osiągnięć.

Deweloperzy wysłuchali wszystkich uwag i niedługo zajdą poważne zmiany. W skrócie:

  • Serie Patronów będą się ukazywać raz na sezon.
  • Niedługo gracze będą mogli zdobywać kapsuły Patronów za darmo w misjach wydarzeń i podczas wspinaczki w drabince rankingowej.
  • Nowe opcje związane z Patronami pojawią się wraz z debiutem kolejnych serii — mowa o emotkach Patronów, rekordach sezonu i nie tylko

Poniżej zobaczycie oficjalną wiadomość od Riotu.

Nowi Patronowie i zniżki

Po pierwsze mamy informację dla wszystkich ciekawych tego, kiedy i jak będą się ukazywać kolejni Patronowie: będziemy ich udostępniać w całych seriach. To oznacza, że 2. seria obejmie wszystkich bohaterów, którzy będą dostępni w styczniu 2021 r.

Podobnie jak w przypadku naszych promocji personalizacji Patronowie będą oferowani ze zniżkami działającymi na tej samej zasadzie, co rabaty na bohaterów i skórki. Większe obniżki będą towarzyszyć premierom nowych Patronów.

  • 3 miesiące po premierowej publikacji serii — przepustka tej serii tańsza o 30% przez 2 tygodnie.
  • Gdy ukaże się nowa seria — wszystkie przepustki starych serii o 60% taniej przez 2 tygodnie.
01_Banner_Eternals.jpg

Kapsuły Patronów

Kapsuły Patronów to łupy, które można zdobyć za sam udział w rozgrywce. Gracze, którzy ukończą misje podczas wydarzeń, zdobędą nową nagrodę 4. poziomu za split rankingowy lub zakwalifikują się do uzyskania (i uzyskają) zwycięską skórkę w trakcie sezonu, dostaną kapsułę Patronów zawierającą odłamki zestawów Patronów dostępnych tylko za RP!

Pierwsze wydarzenie, w którym do zdobycia będą darmowe nagrody w postaci kapsuł Patronów, to nadchodzące letnie wydarzenie. Jeżeli gracz wykona bezpłatną misję, która stanie się dostępna pod koniec serii misji tego wydarzenia, w zamian otrzyma kapsułę Patronów. Począwszy od 3. splitu w Sezonie 2020 każdy split będzie oferować kapsułę Patronów dla osób, które zdobędą 750 punktów splitu. I wreszcie: gracze, którzy zakwalifikują się do zwycięskiej skórki sezonu (osiągając co najmniej Złoto na koniec sezonu), zdobędą konkretny zestaw dla bohatera otrzymującego tę skórkę wraz z nią samą.

09_Eternals_Capsules.png

 

Nowe funkcje związane z Patronami

Planujemy również wprowadzić nowe funkcje inspirowane opiniami graczy, którzy chcieliby zyskać więcej możliwości prezentowania swoich Patronów. Zamierzamy zainicjować te opcje wraz z premierą 2. serii w styczniu 2021 r., ale terminy mogą ulec zmianie:

  • Rekord sezonu każdego Patrona — co sezon osiągnijcie osobisty rekord Patronów!
  • Wyjątkowa emotka Patronów — rozpiera was duma z powodu konkretnego Patrona waszego ulubionego bohatera? Obnoście się z waszymi statystykami na zawołanie!
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends