w

Jak zostanie zmieniona jungla w nadchodzącym przedsezonie League of Legends?

Jeden z Rioterów zapowiada zmiany w jungli. Co będą obejmowały?


Jungla zdaniem wielu graczy jest najważniejszą rolą w League of Legends, ma bezpośredni wpływ na to, co może dziać się w rozgrywce. Trudno temu zaprzeczyć – jeden dobry gank jest w stanie całkowicie zrujnować grę przeciwnikowi. Z sezonu na sezon często miały miejsce zmiany, które nieco modyfikowały to, jak jungler powinien przemierzać mapę lub takie, które bezpośrednio wpływały na jego moc. Co Riot szykuje tym razem?

Niewielkie zmiany w lesie na Summoner’s Rift

Jeden z Rioterów, odpowiadając na komentarze, podzielił się kilkoma szczegółami dotyczącymi jungli w nadchodzącym sezonie.

Planujemy tylko kilka niewielkich aktualizacji. Między innymi zmianę dodatkowej obrony Scuttle Craba w tarczę, która znika przy otrzymaniu CC. Działanie pozostanie takie samo, a jednocześnie będzie ono prostsze do zrozumienia przez graczy.

ZOBACZ – System prezentów w LoLu zostanie przebudowany. Czego można się po nim spodziewać?

Użytkownik o pseudonimie Xydru wspomniał również o zmianach enchantów przedmiotów dla junglerów, aby mogli oni zdobywać swoje “prawdziwe” przedmioty wcześniej. Co na to Meddler?

Dalej mamy to w planach. Nie powinno mieć to dużego wpływu na całą rolę junglera (nie będzie konieczne ponowne uczenie się ścieżek), nawet jeśli zaburzy to nieco wszystkie buildy.

Patrząc na to, co ma stać się w przedsezonie, aktualizacje w buildach junglerów były nieuniknione. Na ten moment nie wiadomo jednak, w jaki sposób zmienione zostaną przedmioty.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends