w

Jaki tryb gry ma szansę na powrót do LoLa wraz z nadejściem wydarzenia Spirit Blossom?

Jaki tryb może trafić do League of Legends wraz ze zbliżającym się wydarzeniem?


Gracze League of Legends mają do dyspozycji kilka trybów gry, w których rozgrywka może rządzić się zupełnie innymi zasadami. Są standardowe gry rankingowe czy normale, podczas których zwyczajnie gra się na Summoner’s Rift, ARAMy, na których postacie wybierane są losowo, a drużyny walczą ze sobą na Howling Abyss oraz regularnie pojawiające się tryby rotacyjne, które mogą modyfikować rozgrywkę i odbywać się na dowolnej mapie zależnie od trybu.

Praktycznie każdy z graczy ma swojego faworyta, a wieści o tym, jaki tryb wkrótce może pojawić się w League, często rozpoczynają między graczami dyskusję na ten temat. Co Rioter napisał o jednym z trybów gry i dlaczego może on trafić do LoLa wraz z nadchodzącym wydarzeniem Spirit Blossom?

Kolejny tryb rotacyjny

Daniel “Maxw3ll” Emmons – zarządca w dziale odpowiedzialnym za tryby gry w Riot Games, poinformował, że na serwery testowe League of Legends w tym tygodniu trafi pick URF. Oznacza to najprawdopodobniej to, że twórcy chcą upewnić się, że z trybem jest wszystko w porządku, zanim powróci on na serwery.

URF znany również jako Ultra Rapid Fire jest jednym z najpopularniejszych trybów, a przez wielu uznawany za lepszy wariant z możliwością wybrania swojego championa już wkrótce może trafić do LoLa, kiedy rozpocznie się wydarzenie Spirit Blossom.

URF z możliwością wyboru w tym tygodniu zmierza na PBE w celach testowania. Jeśli napotkacie jakieś błędy lub coś wartego uwagi, dajcie nam znać.

Event Spirit Blossom powróci do League of Legends jeszcze przed kolejnym dużym wydarzeniem Worlds 2022. Oznacza to najprawdopodobniej, że gracze będą mogli zagrać w omawiany tryb rotacyjny już w zbliżającej się aktualizacji 12.19, której wypuszczenie przewidziane jest na 5 października. Dokładna data eventu nie została jednak jeszcze przez Riot potwierdzona, tak samo jak to, że URF trafi do gry wraz z nim.

Ultra Rapid Fire cieszy się wśród graczy sporą popularnością i regularnie powraca do League, jednak wielu komentujących fanów zawiodło się tą informacją. Kilkukrotnie wspomniano o powrocie Nexus Blitza, który po raz ostatni był dostępny już ponad 2 lata temu podczas poprzedniego wydarzenia Spirit Blossom. Wielu graczy miało nadzieję na to, że Riot wykorzysta okazję i specjalnie dostosowaną do tego eventu mapę.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends