w

Jaki wpływ będzie miała zmiana Calibrum Apheliosa w patch 10.4?

Jak zmieni się Aphelios po usunięciu mechaniki jednej z broni?

Reklama

Z artykułu o szczegółowych zmianach w aktualizacji 10.4 mogliśmy wyczytać, że jedna z broni Apheliosa przestała resetować auto atak. Oprócz innych poprawek ta wydaje się najważniejsza i może mieć największy wpływ na rozgrywkę, ale jak właściwie zmieni się używanie Calibrum?

Zmiany Calibrum

Pierwsza z pięciu broni, którą dostajemy zaczynając rozgrywkę. Pozwala na zwiększenie zasięgu naszych ataków, a jeżeli trafimy indywidualną umiejętność, przez krótką chwilę będziemy mogli zaatakować przeciwnika z praktycznie dowolnej odległości. Pomimo wcześniejszych osłabień, dalej jest za silna i doczekała się kolejnych zmian.

Tym razem usunięto możliwość resetowania jednego z dwóch auto ataków, co stanowczo ją osłabi. Aby to pokazać, jeden z graczy nagrał film, na którym szczegółowo przedstawia nadchodzącą aktualizację.

W aktualnym patchu jesteśmy w stanie zadać 190 obrażeń (kukła), a po osłabieniu jedynie 136. Zmiana na poziomie 44 DMG we wczesnej fazie gry może przełożyć się na kilkaset uszkodzeń w później, w zależności od AD Apheliosa.

Co ciekawe wielu z graczy kompletnie nie wiedziało, że jest możliwość zresetowania dwóch ataków. Mówi się o ukrytej mechanice, która na całe szczęście została usunięta. Z pewnością zaboli to doświadczonych mainów bohatera.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends