w

Jakich nagród mogą spodziewać się gracze LoLa za aktualny sezon rankingowy?

Jakie zmiany można zaobserwować w zestawach przyznawanych z końcem sezonu?


Gracze są przyzwyczajeni do nagród, które otrzymują z końcem każdego sezonu rankingowego. Dla wielu z nich jest to jedyna motywacja do rozgrywania kolejnych gier i wspinania się wyżej. Zestaw, który gracze dostawali w przeszłych latach, ulegał nieznacznym zmianom, zachowując jednak jego najważniejszy element – zwycięską skórkę, którą otrzymuje bohater, który miał największy wpływ na dany sezon. Czego gracze mogą spodziewać się w tym roku?

Jakie nagrody otrzymają gracze LoLa?

Pełną rozpiskę można zobaczyć na poniższej grafice.

ZOBACZ – Nowe skórki i splash arty. Storm Dragon Ashe, Lee Sin, Aurelion Sol, Obsidian Dragon Sett

Poza standardowymi nagrodami, które społeczność miała okazję poznać już w poprzednich latach, tym razem dodatkowo pojawia się Eternal serii pierwszej.

Kolejną zmianą jest brak uwzględnienia chromy zwycięskiej skórki dla graczy ze Złota. W sezonie 7 w 2017 były aż 3 barwy do Zwycięskiego Gravesa, które można było odblokować, zdobywając Golda w wybranej kolejce rankingowej (jedna barwa odpowiadała jednej kolejce).

W przypadku Aatroxa z roku 2019, po usunięciu Twisted Treeline, powstała tylko jedna chroma, która była przyznawana wyłącznie tym, którzy wbili Złoto zarówno w kolejce solo/duo, jak i elastycznej.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends