w

Jakie Mityczne przedmioty najczęściej kupują bohaterowie danych klas w LoLu?

Szczegółowe statystyki dotyczące kupowanych przedmiotów.


Pracownik Riot Games opublikował szczegółowe statystyki dotyczące nowych Mitycznych przedmiotów, które dodane zostały w przedsezonie 2021.

Chociaż w grze znajdują się dopiero miesiąc, możemy zauważyć dominację poszczególnych itemów. Które z nich są najczęściej budowane na danych klasach postaci?

Najczęściej używane przedmioty

Nowy sklep, wygląd czatu i całkowicie odmieniona mechanika zakupu, używania i budowania przedmiotów wstrząsnęła graczami największej MOBY na świecie. Przedsezonowe modyfikacje zazwyczaj na samym początku mocno rozstrajają balans rozgrywki i tworzą nową metę. Po dwóch tygodniach od wprowadzenia nowych itemów, duża część przeszła zmiany i została wzmocniona lub osłabiona. Na kilka dni przed drugim patchem równoważącym, jeden z Rioterów opublikował szczegółowe statystyki ich popularności.

ZOBACZ – Jak to możliwe, że w LoLu można obecnie uzyskać blisko 90% CDR na ulcie?

Jak możemy zauważyć, większość przedmiotów wybierana jest w podobnej częstotliwości na danych klasach. Wyjątkiem są tanki, które mają do dyspozycji aż 5 Mityków, ale głównie dominuje Sunfire Aegis i Locket of the Iron Solari na wsparciu. Być może osłabienie pierwszego z wymienionych w aktualizacji 10.25, nieco to zmieni i item straci na popularności na rzecz innych, wzmocnionych Mitycznych przedmiotów.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends