w

Jakie plany mają twórcy League of Legends względem Nexus Blitza? Tryb już wkrótce w grze

Twórcy wypowiedzieli się na temat powracającego do gry trybu.


Jeden z Rioterów wypowiedział się na temat Nexus Blitz, o którego społeczność League of Legends dopytywała się od dłuższego czasu. Zaspokojono ciekawość graczy, ponieważ wiadomo, kiedy tryb powróci do gry i jakie są dalsze plany względem niego.

Plany na temat Nexus Blitz. Kiedy tryb powróci?

Wypowiedź jasno mówi, że poprawiony tryb już wkrótce trafi do gry. Ponadto na okazję wydarzeń w przyszłości twórcy planują dalej go ulepszać i co jakiś czas uruchamiać.

Nexus Blitz powinien ukazać się w przyszłym tygodniu wraz z patchem 10.15! Nie możemy się doczekać, aż poznamy wasze opinie na temat jego zaktualizowanej wersji — zarówno szaty graficznej, jak i rozgrywki. Ten tryb będzie dostępny przez dwa patche i planujemy, że powróci w przyszłości przy okazji innych wydarzeń. W miarę upływu czasu będziemy dalej pracować nad Nexus Blitz, więc chcielibyśmy poznać wasze opinie, żeby prace przebiegały sprawniej. Nasze plany i terminy uwzględniania uwag graczy wyglądają następująco:

Patch 10.16 — będziemy w stanie wprowadzić zmiany w wyważeniu i tempie rozgrywki. Co do waszych spostrzeżeń dotyczących takich kwestii jak: wyważenie klas/bohaterów, współczynniki uzyskiwania przewagi, długość gier, częstotliwość nagłej śmierci, to przez krótki czas będziemy mieli możliwość zajęcia się zgłoszeniami tego typu. Przeznaczymy również ten moment na sprawdzenie, czy Mordekaiser będzie w stanie zadziałać w trybie Nexus Blitz; istnieją też niewielkie szanse na to, ze zdołamy „uruchomić” Iverna.

Kolejny powrót Nexus Blitz — następne wydanie Nexus Blitz (jeszcze nie znamy dokładnej daty) będzie okazją do reakcji na większą ilość uwag i opinii. Aspekty takie jak projektowanie wydarzeń, nagrody czy mechaniki walki z nagłą śmiercią i Chodzącym Nexusem doczekają się zmian w tej dłuższej perspektywie.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends