w

Riot odpowiada na pytania odnośnie kolejnych motywów skórek w League of Legends

Jeden z Rioterów wypowiedział się na temat motywów skórek w LoLu.


W przeszłości pojawiły się różne artykuły na temat tego, że Riot planuje stworzyć nowe linie skórek w 2020 roku oraz że wcześniejsze motywy być może powrócą na nowo (w zależności od tego, czy zainteresowanie graczy będzie duże). Jedną z linii skinów, na którą czeka sporo graczy, jest Battle Academia (zobacz: Czy seria Battle Academia jeszcze powróci do League of Legends?).

Od czego zależy czy dana linia skórek powróci?

Andrei Van Roon, czyli dyrektor ds. projektowania gry, znany jako Meddler, wypowiedział się na temat nowych linii skórek, w tym m.in. nowej serii Spirit Blossom. Rioter wyjaśnił od czego zależy, czy dany motyw powróci do League of Legends. Podkreślił, że opinia graczy jest niesamowicie ważna, więc twórcy proszą, by ci wypowiadali się, co podoba im się w nowych skinach (lub co nie przypadło im do gustu, by poprawić to w przyszłości).

ZOBACZ – Zwiastun skórki Spirit Blossom do Kindred z League of Legends

Jak już wspomnieliśmy w naszych rozważaniach w minionym miesiącu, odbiór przez graczy nowego motywu i jego potencjał na przyszłość są kluczowymi czynnikami decydującymi o tym, czy do niego powrócimy. Przygotowaliśmy kilka nowych motywów skórek/wydarzeń, które zadebiutują jeszcze w tym roku, począwszy od Duchowego Rozkwitu w patchu 10.15. Dajcie nam znać, jeżeli: jakieś elementy tych motywów szczególnie przypadną wam do gustu, waszym zdaniem są bohaterowie, którzy fantastycznie do nich pasują, albo jeśli coś nam nie wyszło. Zamierzamy uzupełniać naszą kolekcję motywów, do których regularnie powracamy — chcemy w ten sposób zapewnić różnorodne treści trafiające w gusta rozmaitych graczy i uniknąć nadużywania już istniejących serii skórek cieszących się dużą popularnością. Będzie nam o wiele łatwiej w trakcie tego procesu, jeżeli dowiemy się, które z naszych przedsięwzięć do was przemawiają, które kuleją, ale mają potencjał, a które po prostu są z waszego punktu widzenia nieciekawe.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends